נערים ג' - דן 1: קרית גת הקשתה על סגנית המוליכה

קבוצת "צו פיוס" של עירוני קרית גת אירחה ביום שלישי האחרון את בני לוד, סגנית מוליכת דן 1, למשחק שהסתיים בתוצאת שוויון 3:3 - שפוגעת במעמדה של לוד במאבק על ראשות הטבלה. קרית גת יכולה לחוש החמצה אחרי ששמטה שלוש פעמים יתרון.
פורסם ב: 25/01/2018 18:01:35


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב


קבוצת נערים ג' של בני לוד, סגנית מוליכת טבלת דן 1, התבשרה בתחילת השבוע על כך שמוליכת הטבלה הפועל קטמון סיימה בתוצאת תיקו 4:4 את משחק הדרבי הירושלמי מול קבוצת מרכז הטבלה של בית"ר נורדיה, מה שהציב את הפער בין קטמון ללוד על 6 נקודות - כשללוד שני משחקים חסרים והפרש שערים נחות ב-18 שערים.

ביום שלישי האחרון התייצבה בני לוד למשחק חוץ מול קבוצת "צו פיוס" של עירוני קרית גת, שספגה השראה מקבוצת מרכז הטבלה של בית"ר נורדיה, וגם היא נתנה פייט מכובד והקשתה על קבוצת צמרת והייתה שותפה למשחק רבע שערים. שער שכבש ניתאי ג'ורנו בדקה ה-11 העניק לקרית גת יתרון 0:1, אך כעבור שתי דקות שער שכבש שליו הלל האורח השווה את התוצאה ל-1:1. חמש דקות בלבד החזיק שער השוויון שכבשה לוד, עד ששער שכבש נסים אבן חיים העניק לקרית גת יתרון 1:2 - שעליו היא הצליחה לשמור עד לתום המחצית הראשונה. 

את המחצית השניה לוד פתחה בסערה, כבר לאחר דקה אחת שער שני במשחק שכבש שליו הלל - שמשחק לסירוגין עם קבוצת נערים ב' וכבר כבש 17 שערים העונה, השווה את התוצאה ל-2:2. שבע דקות בלבד החזיק שער השוויון שכבשה לוד, עד ששער שכבש שליו ואזנה העניק לקרית גת יתרון 2:3. היתרון של קרית גת שוב נגרע, הפעם לאחר 3 דקות בלבד - שער שכבש יוסף טזבאו העניק ללוד שוויון 3:3. עד לסיום המשחק המגמה ההתקפית נשמרה, אך התוצאה נותרה בעינה.