נערים א': עלייה דרמטית לגמר טורניר הפיתוח

הישג מכובד לשחקנים של גדי ברומר, שהצליחו לחזור מפיגור של שער אחד ולכפות הכרעה בפנדלים במשחק מול בלארוס - המארחת את טורניר הפיתוח הידידותי. הנבחרת תפגוש במשחק הגמר את אוקראינה. לרשמים מהמשחק היכנסו לכתבה. קישור לתקציר המשחק בכתבה זו.
פורסם ב: 27/01/2018 10:37:23

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל


הישג מכובד לנבחרת נערים א' של ישראל. השחקנים של גדי ברומר, העושים בטורניר הפיתוח הידידותי בבלארוס, התייצבו אתמול למשחק רביעי בחמישי ימים. אחרי שניצחו בתוצאות חלקות את המקבילות של רוסיה [0:2] ואיסלנד [0:3] ואחרי שהפסיד 3:2 למקבילה של סלובקיה, פגשה אתמול הנבחרת הישראלית את בלארוס המארחת - שבדקה ה-19 עלתה ליתרון 0:1, לאחר שהגבהת כדור חופשי הסתיימה בהשתלטות של חלוץ שלה על כדור ברחבה ובעיטה חזקה לרשתו של רוי ברנס. התגובה הישראלית לא הגיעה מהר, אך בדקה ה-67 ליאל עבדה זכה במסירה חכמה וחדר לרחבה הבלארוסית וכבש ממנה שער שוויון 1:1. המשחק המשיך להכרעה בפנדלים. שתי הנבחרות דייקו בכל אחת מהבעיטות בארבעת הסבבים הראשונים, הנבחרת הישראלית עשתה זאת גם בסבב החמישי משער שכבש עבדאללה חליחל - בעוד שהניסיון החמישי של בלארוס נהדף בצורה הירואית ע"י רוי ברנס - וזה נתן את האות לחגיגות ניצחון 4:5 והעפלה למשחק הגמר מול אוקראינה.  הקליקו כאן למעבר לתקציר המשחק. 

סגל הנבחרת המלא:

שוערים:
 שריף כיוף [מכבי חיפה "קצף"], רוי ברנס [הפועל ת"א]

הגנה: חן ביטון ורוני לאופר [מכבי חיפה "קצף"], בן כהן [הפועל ת"א],  רוני לאופר, דן לוגסי [מכבי ת"א],  ניר דרורי [עירוני נשר]

קישור: מוחמד גדיר ואיברהים ג'ואברה [מכבי חיפה "קצף"], עומרי רם, עידו שחר, בר כהן ואביב נידם [מכבי ת"א], עמית מאיר [הפועל ת"א], דניאל טסקר [מכבי פ"ת].

התקפה: רועי מרדכי [מכבי חיפה], אושר דוידה ואופק עובדיה [הפועל ת"א], ליאל עבדה [מכבי פ"ת], עבדאללה חליחל [עירוני קרית שמונה].