גביע המדינה: נקבע מועד להשלמת חלק מהמשחקים

ההתאחדות לכדורגל מייעדת את סופ"ש הקרוב למועד קיום משחקי הגביע שנדחו בשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג'. בנוגע למשחקים ביתר השנתונים שנדחו, טרם ניתנה הנחייה - ונראה כי הם יייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע"י החלטת ההתאחדות.
פורסם ב: 28/01/2018 13:52:58

מאת: מערכת האתר

מזג האוויר החורפי, ששרר ברחבי המדינה במהלך סופ"ש החולף, גרם לשיבוש ההתנהלות התקינה של מחזור משחקי גביע המדינה. כבר ביום שישי הודיעה ההתאחדות לכדורגל על דחיית מחזור הגביע בשנתוני השמיניות והילדים, אך גם בשנתוני הנערים והנוער לא מעט משחק לא קוימו בגלל מצב המגרשים.  

לפני זמן קצר הודיעה ההתאחדות לכדורגל, שהיא מייעדת את סופ"ש הקרוב לקיום משחקי השלמה בשנתוני נערים ג', הילדים והשמיניות. בהודעה נכתב: "קבוצות נערים ג', ילדים א', ילדים ב', ילדים ג' וטרום א, אשר משתתפות בגביע ומשחקן בוטל בשישי- שבת האחרונים עקב מזג האוויר, יקיימו את משחקי הגביע בשבת הקרובה במקום מחזור הליגה, ואת מחזורי הליגה יקיימו באמצע שבוע או בשבת חופשית קרובה במידה ויש כזאת, וזאת עקב מרחק גיאוגרפי רב שקיים בגביע ולא בליגה". בנוגע למשחקים בשנתוני הנערים והנוער שבוטלו נראה שהם ייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע"י החלטת ההתאחדות.