נערים א': הנבחרת הפסידה בגמר טורניר הפיתוח

השחקנים של גדי ברומר נתנו פייט והשקיעו מאמץ, אך מי שחגגה זכייה בטורניר הפיתוח שנערך בבלארוס היא נבחרת אוקראינה - שניצחה 1:2. אופק עובדיה, שחקן הפועל ת"א, כבש את השער המצמק לזכות הנבחרת הישראלית.
פורסם ב: 28/01/2018 19:27:34

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת נערים א' של ישראל סיימה עם מדליית כסף את דרכה בטורניר הפיתוח הידידותי, שנערך בבלארוס החל מיום ראשון שעבר. אחרי הניצחונות החלקים על רוסיה [0:2] ואיסלנד [0:3] ואחרי ההפסד 3:2 לסלובקיה, העפילה הנבחרת הישראלית לשלב חצי הגמר אותו עברה בזכות ניצחון 4:5 בפנדלים על הנבחרת המארחת ביום שישי. היום השחקנים של גדי ברומר התייצבו למשחק הגמר מול נבחרת אוקראינה, היוו יריב ראוי, אך הנבחרת האוקראינית - שכבשה שערים בדקות ה-49 וה-64 היא זו שזכתה בכל הקופה. שער שכבש בדקה ה-77 אופק עובדיה, שחקן ההתקפה של הפועל ת"א, קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:2 לזכות נבחרת אוקראינה.

סגל הנבחרת המלא:

שוערים:
 שריף כיוף [מכבי חיפה "קצף"], רוי ברנס [הפועל ת"א]

הגנה: חן ביטון ורוני לאופר [מכבי חיפה "קצף"], בן כהן [הפועל ת"א],  רוני לאופר, דן לוגסי [מכבי ת"א],  ניר דרורי [עירוני נשר]

קישור: מוחמד גדיר ואיברהים ג'ואברה [מכבי חיפה "קצף"], עומרי רם, עידו שחר, בר כהן ואביב נידם [מכבי ת"א], עמית מאיר [הפועל ת"א], דניאל טסקר [מכבי פ"ת].

התקפה: רועי מרדכי [מכבי חיפה], אושר דוידה ואופק עובדיה [הפועל ת"א], ליאל עבדה [מכבי פ"ת], עבדאללה חליחל [עירוני קרית שמונה].