נערים ג' - גביע: מחזיקת הגביע שומרת על החלום

קבוצת נערים ג' של מכבי ת"א צפון - שזכתה בעונה שעברה בגביע המדינה של שנתון ילדים א', העפילה לשלב רבע גמר גביע המדינה אחרי שזכתה בניצחון דרמטי 1:2 על מכבי פ"ת - מוליכת טבלת השרון, שמקדימה אותה בטבלה ב-3 נקודות.
פורסם ב: 29/01/2018 12:04:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א


קבוצת נערים ג' של מכבי ת"א צפון עשתה בעונה שעברה דרך יפה ומרשימה עד לזכייה בגביע המדינה. גם העונה הקבוצה של אסי הבר שואפת לשחזר את ההישג, לצד הצלחה בליגת השרון - בה היא מדורגת במקום הרביעי ובמרחק של 3 נקודות בלבד מהמוליכה, מכבי פ"ת.

אם במכבי פ"ת עסקינן, הרי שבשבת האחרונה היא הייתה המשוכה הגבוהה שניצבה בפני מכבי ת"א צפון, בדרך לרבע גמר גביע המדינה. אחרי שמשחק הליגה בין הקבוצות הסתיים בתוצאת תיקו 1:1 בתום 80 דקות, גם הפעם קיבלנו תסריט דומה: שער של גל מעתוק העניק לקבוצה ממלאבס יתרון 0:1 בדקה ה-24, אך בדקה ה-48 שער שכבש בן לינקר העניק שוויון 1:1 למכבי ת"א. בניגוד למשחק הליגה, כאן היה מדובר במשחק על הקופה ולכן בתום 80 דקות ניגשו הקבוצות להארכה, שם לרוע מזלה של מכבי פ"ת שער עצמי שהיא כבשה בשלב מתקדם של ההארכה יצר מהפך והעניק למכבי ת"א ניצחון 1:2 והעפלה לשלב רבע הגמר.

בסופ"ש הקרוב שתי הקבוצות ייטלו חלק במחזור סיום הסיבוב הראשון של העונה. מכבי פ"ת תארח למפגש קצוות את מכבי ברקאי, בעוד שמכבי ת"א צפון תתארח אצל השכנה הגאוגרפית מצפון - מכבי הרצליה, שמדורגת במרכז הטבלה.