נוער - גביע: הסינדרלה גרה בגליל המערבי

הפועל מטה אשר - מוליכת טבלת צפון 1, הדהימה בשבת האחרונה את מכבי קרית אתא - שמדורגת מתחת לקו האדום של הליגה הלאומית, עם ניצחון 1:2 לאחר הארכה. שמוליק עמירה, מנהלה המקצועי של מטה אשר: "זהו הישג אדיר למועדון והוכחה כי נעשית עבודה מצוינת המועדון לאורך שנים. שאפו לשחקנים ולמאמן ג'קי שריקי. קבוצת הנוער ונערים א מוליכים את הטבלאות בו הם נמצאים והמטרה העיקרית שלהם היא עליית ליגה".
פורסם ב: 29/01/2018 12:13:56

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

בכתבת פרומו לקראת משחקי גביע המדינה, שפרסמנו ביום שישי, סימנו סינדרלות פוטנציאליות בכל אחד מהשנתונים שנטלו חלק במשחקים. את קבוצת הנוער של הפועל מטה אשר לא סימנו, והיא הוכיחה בשבת האחרונה שטעינו בגדול. הקבוצה של ג'קי שריקי - שמוליכה את טבלת צפון 1, אירחה את מכבי קרית אתא - העולה החדשה לליגה הלאומית, שם היא מוצאת את עצמה מתחת לקו האדום. מטה אשר לא הגיעה נחותה, עבדה קשה והאמינה - ובאה על שכרה בסיום.

אחרי מחצית ראשונה מאופסת שער שכבש חמאד מחמוד העניק למטה אשר יתרון 0:1 בדקה ה-51. בדקה ה-75 קרית אתא הצליחה לכבוש שער שוויון מרגלו של אושרי דדון, אך דקה מאוחר יותר הורחק בכרטיס אדום ישיר שחקנה אביב רדליך - שנכנס כמחליף ארבע דקות קודם, וזאת בשל התנהגות לא הולמת לטענת השופט. מטה אשר לא הצליחה לנצל את הנחיתות המספרית של יריבתה, כדי לסגור עניין בתום זמן המשחק החוקי. המשחק נכנס להארכה ובה זרח כוכבו של זהאי אחמד - שכחצי שעה אחרי כניסתו לשדה המשחק, כבש שער בדקה ה-104 והעניק למטה אשר ניצחון 1:2, שהופך אותה לסינדרלה הגדולה של השבת ומעניק לה כרטיס לשלב שמינית גמר גביע המדינה.

שמוליק עמירה, מנהלה המקצועי של מטה אשר, אמר לאחר המשחק:  "זהו הישג אדיר למועדון והוכחה כי נעשית עבודה מצוינת המועדון לאורך שנים. שאפו לשחקנים ולמאמן ג'קי שריקי. קבוצת הנוער ונערים א מוליכים את הטבלאות בו הם נמצאים והמטרה העיקרית שלהם היא עליית ליגה".