נערים ב' - דן: שיא העוצמה בדרבי החולוני

קבוצת נערים ב' של עוצמה חולון הפכה ביום שני פיגור 2:1 לניצחון 2:4 במשחק הדרבי מול א.ס חולון. בזכות הניצחון בטבלה הפנימית בין שלוש החולוניות בליגה עוצמה זוכה למיקום הגבוה ביותר.
פורסם ב: 31/01/2018 08:53:24

אורי שמיר - עורך האתר

שלוש נציגות לעיר חולון במחוז דן של שנתון נערים ב', שלושתן משתרכות בתחתית הטבלה וכבר בשלב מוקדם של העונה ניתן היה להבין שאף אחת מהן לא בעלת יכולת להתמודד על עלייה לליגה הארצית החדשה. המזל של החולוניות שיש להן את המימד של היוקרה העירונית כגורם מאתגר. שלוש הקבוצות: א.ס, עוצמה וצפרירים, עוד ייפגשו למשחקי דרבי וכל אחת מהשלושה שואפת לסיים את העונה במיקום הגבוה ביותר מבין השלוש.

ביום שני האחרון אירחה עוצמה למשחק דרבי את א.ס, במגרש צר המידות המצוי בין תיכון "אורט" לגן היפני. עוצמה התייצבה למשחק עם מאזן של 10 נקודות ב-12 משחקים, שזהו מאזן נקודות זהה לזה של צפרירים - ששיחקה 13 משחקים, בעוד שמאזנה של א.ס היה נחות בנקודה אחת מזה של עוצמה - כך שעוצמה ידעה שכל תוצאה מלבד הפסד תציב אותה במקום הגבוה מבין שלוש החולוניות, בעוד שא.ס ידעה שניצחון יביא אותה לפוזיציה הזו.

המחצית הראשונה לא היוותה פרומו אמין לבאות. שער שכבש סתיו אזרזר העלה את א.ס ליתרון 0:1 בדקה ה-12, אך 8 דקות מאוחר יותר שער שכבש דביר בן חיים השווה את התוצאה ל-1:1. רגע לפני הירידה להפסקת המחצית, סתיו אזרזר השלים צמד וכבש שער 12 העונה - שהעניק לא.ס יתרון 1:2 בתום המחצית הראשונה.

עוברים למחצית השניה, שם המגמה הייתה הפוכה ולפחות מבחינה מספרית היא הייתה במעמד צד אחד. עוצמה הצליחה לחולל מהפך מרשים, שלושער שכבש כריס קוטו [45,60,72], כדורגלן יליד קונגו שמשחק לסירוגין גם בקבוצת נערים א', סלל את דרכה של קבוצתו של רמי חרדון לניצחון 2:4.

במחזור הבא שחקני שתי הקבוצות ייפגשו קבוצות מהשכנה מדרום, העיר ראשון לציון. קבוצת א.ס חולון תארח בשבת את סגנית המוליכה - הפועל ראשל"צ מערב, בעוד שעוצמה תארח באמצע השבוע הבא את הפועל נחלת יהודה - שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה.