טרום א' - דן: 2008 סיבות לגאווה

קבוצת טרום א' 2 של הפועל ר"ג מורכבת מקבוצה של ילידי שנתון 2008, שעושים חיל במחוז דן ונחשבים לקבוצה עם מאזן מרשים. משה טונדובסקי, מאמן הקבוצה: "יש בקבוצה הזו שילוב בריא של ילדים מוכשרים, הורים תומכים ועבודה מקצועית טובה".
פורסם ב: 01/02/2018 16:47:51

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מאז שונה נהגה פורמט החמישיות בשנתוני טרום ב' וטרום ג' במחלקת הנוער של הפועל ר"ג לא התחברו לעניין. בעונה החולפת החליטו במועדון לרשום שתי קבוצות טרום א' - האחת מורכבת משחקני שנתון 2007 ומשחקת במחוז מרכז, בעוד שהקבוצה השניה מורכבת מילידי 2008 ומשחקת במחוז דן והיא מודרכת ע"י משה טונדובסקי - כדורגלן עבר במועדון ושחקן בקבוצת הותיקים, עוזר לו מתן סגמן - תלמיד מתיכון בליך ואמו, סלין - המשמשת כמנהלת הקבוצה. למרות שהקבוצה מתחרה בליגה של ילידי שנתון 2007, היא נחשבת לקבוצה עם מאזן מרשים - שעומד על 7 ניצחונות ו-2 הפסדים.

משה טונדובסקי, מאמן הקבוצה, מצביע על המרכיבים בהצלחתה של הקבוצה: "מדובר בקבוצה שעלתה מבית ספר לכדורגל. המועדון לקח כאן החלטה, שמתבררת כנכונה. יש בקבוצה הזו שילוב בריא של ילדים מוכשרים, הורים תומכים ועבודה מקצועית טובה. הקבוצה שלנו זוכה לתמיכה גדולה מראשי המועדון - עינב חזונוולד ואבישי אברהם, זוכה לתמיכה מאנשי המקצוע הבכירים שלה - המנהל המקצועי שרון זהביאן, המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה שגיא פדלון ומהמנהל הארגוני גילי שלמה. אנחנו משקיעים המון בנושא של הגיבוש החברתי, את אירוע פתיחת העונה ערכנו אצל משפחת אוליצקי ובחג החנוכה התארחנו אצל משפחת אדלר, ואנחנו חוגגים ימי הולדת. יש כאן אווירה מאוד בריאה ונעימה. יש לקבוצה הזו פוטנציאל גבוה מאוד להמשך".