נערים ב' - ארצית: עמק חפר לא איבדה את הצפון

קבוצת נערים ב' של מכבי עמק חפר זכתה אתמול בניצחון רביעי העונה - 1:2 במשחק החוץ מול עירוני קרית שמונה, הקבוצה שאותה היא ניצחה גם בסיבוב הראשון של העונה. שתי הקבוצות מרוחקות 10 נקודות מהמקום שמוביל להעפלה לליגת העל החדשה של השנתון.
פורסם ב: 01/02/2018 17:05:52

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות ששואפות לסגור פער דו-ספרתי מהמקום התשיעי במחוז ארצית צפון של שנתון נערים ב' - שמוביל בתום העונה להעפלה לליגת העל החדשה של השנתון, נפגשו אמש באחד המגרשים הצפוניים ביותר בארץ - המגרש הסינטטי בקרית שמונה. מצד אחד המארחת עירוני קרית שמונה - שערכה חילופי מאמנים בין אילן עזריה שהוקפץ מקבוצת נערים ג' לחנן תורג'מן שירד מקבוצת נערים ב' לנערים ג', ומצד שני האורחת מכבי עמק חפר, אותה הקדימה הקבוצה המארחת בשלוש נקודות לפני משחק ההשלמה שפתח עבורן את הסיבוב השני בליגה, במשחק שבו בשתי הקבוצות שותפו שחקנים ילידי שנתון 2003.

אחרי שעה של כדורגל ללא שערים הצליחה הקבוצה האורחת מהשרון הצפוני לכבוש שער מרגלו של ליאל אביטן. חמש דקות מאוחר יותר שער שכבש קייס אסעד הכפיל את יתרונה של עמק חפר ל-0:2. בהחלט מצב לא פשוט ולא נעים לקרית שמונה. בדקה ה-76 נפסקה בעיטת פנדל לזכות הקבוצה המארחת, אותה תרגם לשער הבלם המצוין אור חסין - שמשחק גם בקבוצת נערים א'. השער שכבש חסין קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:2 לזכות עמק חפר, שהשוותה את מאזן הנקודות שלה לזה של קרית שמונה. לשתי הקבוצות 13 נקודות, כאשר שניים מארבעת הניצחונות של עמק חפר העונה הושגו על קרית שמונה - שבסיבוב הראשון ספגה הפסד 1:0.

עם פתיחת הסיבוב השני שתי הקבוצות מרוחקות 10 נקודות מהמקום התשיעי, שמוביל בתום העונה הסדירה להעפלה לליגת העל החדשה של השנתון. בשבת הקרובה קרית שמונה תארח את הפועל כפר סבא - שמקדימה אותה בחמש נקודות. מכבי עמק חפר תארח את קבוצת הצמרת של עירוני נשר - שמדורגת במקום השלישי בטבלה.