ילדים א' - גביע: הקצף עלה על גדותיו באשדוד

קבוצת ילדים א' של מכבי חיפה "קצף" זכתה בניצחון 1:2 במשחק חוץ דרמטי מול מ.ס אשדוד, שהוכרע עם שער שכבש עידו אלמישלי בהארכה. יורם בסר, המאמן המנצח: "שיחקנו מול קבוצה מצוינת ומאוד מאומנת. אני שמח שהחבר'ה עבדו קשה וידעו להתעלות ובאו על שכרם".
פורסם ב: 03/02/2018 14:42:50

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

שתיים מהקבוצות הטובות ביותר בשנתון ילדים א' נפגשו הבוקר במגרש הסינטטי צר המידות באשדוד, למשחק במסגרת שמינית גמר גביע המדינה - משחק שבהחלט היה שווה שלב גבוה יותר. מצד אחד המארחת מ.ס אשדוד מליגת המרכז ומצד שני מכבי חיפה "קצף" מליגת השרון, שתי קבוצות מוכשרות ומאומנות.

המשחק נפתח במגמה התקפית, כבר לאחר 10 דקות שער בלבול בהגנת אשדוד נוצל ע"י עידן ברנס האורח, שכבש שער שהעלה את מכבי חיפה ליתרון 0:1. המגמה ההתקפית המשיכה, אך שערים נוספים נכבשו רק בשלבים מאוחרים יותר. בדקה ה-45 הצליחה מ.ס אשדוד לסיים התקפה מסודרת ויפה עם כיבוש שער של מאי בנישו ולכבוש שער שוויון 1:1, שסחב את המשחק להכרעה בהארכה - שבמהלכה מסירת עומק חכמה של שליו ולרשטיין מצאה את שחקן הכנף המוכשר עידו אלמישלי, שבעט מצד שמאל לזווית הנגדית של שער אשדוד והעלה את מכבי חיפה ליתרון 1:2, שעליו היא שמרה עד לסיום המשחק ולאחריו חגגה העפלה לשלב רבע הגמר.

יורם בסר, מאמן מכבי חיפה - שהוביל בשתי העונות הקודמות את קבוצת שנתון 2003 לזכיות בגביע המדינה, אמר בתום המשחק: "היה משחק מצוין ומאוד מאתגר. במחצית הראשונה הקבוצה שלנו הייתה דומיננטית יותר, במחצית השניה אשדוד הייתה דומיננטית יותר. שיחקנו מול קבוצה מצוינת ומאוד מאומנת ומגיעות לה מחמאות. אני שמח שהחבר'ה עבדו קשה וידעו להתעלות ובאו על שכרם".

בשבוע הבא יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה. מכבי חיפה "קצף" תתארח אצל הפועל כפר סבא, בעוד שמ.ס אשדוד תארח את עירוני מודיעין.