נערים א' - ארצית צפון: הנשר מצמצם פערים בצמרת

קבוצת נערים א' של עירוני נשר ניצלה את הפסדה המפתיע של מוליכת הטבלה מכבי הרצליה ביקנעם, כדי לצמצם ל-3 נקודות את הפער ממנה - וזאת בזכות ניצחון 1:4 לאחר מהפך, במשחק החוץ מול קבוצת מרכז הטבלה של הפועל נצרת עילית.
פורסם ב: 05/02/2018 12:39:10

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות נערים א' של עירוני נשר ומכבי הרצליה, שסומנו בקיץ האחרון על ידנו בכתבת פרומו לעונה החדשה כקבוצות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר להעפיל בתום העונה לליגת העל, עומדות בתחזית שלנו - אך אחרי משחקי אתמול, המאבק ביניהן שוב הפך צמוד.

מכבי הרצליה, שהתייצבה עם יתרון של 6 נקודות על פני נשר למשחק החוץ מול הפועל יקנעם - שמדורגת בחלק התחתון של מרכז הטבלה, חזרה לביתה עם הפסד 0:1. שער שכבש אליהו באיה בדקה ה-54 סלל את דרכה של יקנעם לניצחון חשוב, שמרחיק אותה 5 נקודות מהקו האדום. הרצליה סיימה את המשחק בעשרה שחקנים, בעקבות הרחקתו בדקה ה-70 של אדיר פיבניק בכרטיס צהוב שני.

עירוני נשר התייצבה למשחק חוץ מול קבוצת מרכז הטבלה של הפועל נצרת עילית. בהפסקת המחצית הראשונה, בה צעדה נצרת עילית ביתרון 0:1 משער של סברי חטיב בדקה ה-37, התבשרו שחקני נשר שמכבי הרצליה נחלה הפסד ביקנעם. למחצית השניה נשר עלתה עם רעב גדול, שערים שכבשו ארתור איילנקוב [50], מוחמד סעדי [56]  וצמד של אילן אשרוב [65, 72 בפנדל], לא רק שחוללו מהפך - הם העניקו לנשר ניצחון 1:4, שמצמצם את הפער בינה לבין מכבי הרצליה לשלוש נקודות בלבד.

מכבי הרצליה ועירוני נשר ייפגשו בעוד חודש וחצי למשחק, שסביר להניח שיוגדר כמשחק העונה וזה שהתוצאה בה עשויה לקבוע במידה רבה את זהות האלופה והעולה לליגת העל. בינתיים, בסופ"ש מכבי הרצליה תארח את מ.ס כרמיאל - שמקדימה ב-3 נקודות את הקו האדום, בעוד שנשר תארח את הפועל עכו - שמדורגת מתחת לקו האדום.