ילדים ב': המאזן המושלם של מכבי פ"ת 2 נקטע ביפו

קבוצת ילדים ב' של האורתודוכסים בני יפו, לה המאזן השני בטיבו במחוז מרכז 2, היא הראשונה שהצליחה להנחיל הפסד למכבי פ"ת 2. תצוגת תכלית של שחקני יפו סללה את דרכם לניצחון 0:3. פאיז אבו לאשין, מאמן הקבוצה המנצחת: "הילדים מראים הרבה רצון והקרבה והמסר שלי אליהם - עבודה קשה זו הדרך להצלחה בכל תחום".
פורסם ב: 06/02/2018 17:20:31

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מגרש צעירי יפו אירח בשבת האחרונה משחק מסקרן במסגרת המחזור ה-12 של מחוז מרכז 2 בשנתון ילדים ב', בין שתי הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר בליגה: מכבי פ"ת 2 - שהתייצבה למשחק עם מאזן מושלם והאורתודוכסים בני יפו - שהתייצבה למשחק עם מאזן של 9 ניצחונות ו-2 הפסדים. המשחק התנהל באווירה טובה וספורטיבית.

שחקני יפו עלו נחושים לשפר את מאזנם וגם להיות הראשונים שנמנעים מהפסד למכבי פ"ת. כבר בדקה ה-5 בני יפו מימשה את הנחישות שלה לשער יתרון מרגלו של נאזי נחלאוי - בסיומה של התקפה מתפרצת מושלמת. בדקה ה-12 יפו הכפילה את יתרונה, הגבהה של הבלם מוחמד סקחפי הסתיימה בנגיחה של דיוויד מנסור לרשתה של פ"ת ואנחנו ב-0:2 לזכות יפו. בדקה ה-45 היה זה תורו של סקחפי לכבוש, בבעיטה חופשית מרשימה, שקבעה את תוצאת הסיום של המשחק - ניצחון 0:3 לזכות יפו.

פאיז אבו לשין, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: "כמאמן אני קודם מסתכל על הדרך ופחות על התוצאה, אבל אני גאה בשחקנים שלי על משחק לחימה יוצא מן הכלל. הקבוצה הראתה אופי של קבוצה ממשומעת טקטית. הילדים מראים הרבה רצון והקרבה והמסר שלי אליהם - עבודה קשה זו הדרך להצלחה בכל תחום. תודות למאמן שעובד איתי וואסים שמשום, למנהל הקבוצה שלי רמי זתוניה ולמאמן המנטלי זיו. וכמבון תודה להנהלה המסורה שלנו ותודה להרים היקרים של שחקני הקבוצה, שהם חלק בלתי נפרד מהקבוצה והם הכח שלנו".

בשבת הקרובה יתארחו שתי הקבוצות אצל קבוצות שלהן מאזנים נאים בליגה. מכבי פ"ת תתארח אצל הכח עמידר, בעוד שבני יפו תתארח אצל הפועל קרית אונו.