נערים ג' - גביע: גם סינדרלה וגם ניצחה בדרבי

קבוצת נערים ג' של מ.כ נווה יוסף חיפה, שמדורגת בחלק התחתון של מרכז טבלת חוף, העפילה לרבע גמר גביע המדינה - אחרי שניצחה אתמול 0:2 את הפועל חיפה - שמדורגת בחלק התחתון של טבלת השרון.
פורסם ב: 08/02/2018 12:08:06

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

לא רק בוגרים שיחקו בחיפה, באמצע השבוע משחק דרבי במסגרת גביע המדינה. גם קבוצות נערים ג' של מ.כ נוה יוסף והפועל חיפה 1 התייצבו למשחק דרבי, שנערך אתמול במגרש בקרית חיים. שחקני הקבוצה המארחת התייצבו למשחק  כשהם מדורגים בחלק התחתון של טבלת השרון, בעוד ששחקני הקבוצה האורחת התייצבו למשחק כשהם מדורגים בחלק התחתון של מרכז טבלת חוף.

כשמשתמשים בקלישאה שטוענת ש"לגביע חוקים משלו", מתכוונים בדיוק לסוג המשחקים האלה. פתיחת משחק מדהימה של נווה יוסף סללה את דרכה לניצחון בשלב מוקדם. צמד שערים שכבש סער סלמה, בדקות ה-5 וה-30, העניקו לקבוצה של טל קוולר יתרון 0:2 בשלב מוקדם. למרות ניסונות ההבקעה של הפועל חיפה, הגנת נוה יוסף עמדה באתגר בצורה מרשימה, נמנעה מספיגות ובסיום שחקני נוה יוסף חגגו ניצחון 0:2 והעפלה לשלב רבע הגמר.

שתי הקבוצות חוזרות למעגל משחקי הליגות. לשחקני נווה יוסף מצפה משחק דרבי נוסף - הפעם מול בית"ר, שסוגרת את טבלת חוף. שחקני הפועל חיפה יתארחו ביום ראשון אצל מכבי נתניה - שמדורגת בחלק העליון של מרכז טבלת השרון.