ילדים ב' - מרכז: כשהאנושיות מעל ההישגיות

דרסאו אייצאו, כדורגלן קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית גת, נפצע בצורה לא פשוטה במשחק בשבת האחרונה מול הפועל ת"א דרום. נציגות נכבדת מצד הפועל ת"א הגיעה באמצע השבוע לבקרו והעניקה לו חולצות חתומות של קבוצות הבוגרים של שני המועדונים.
פורסם ב: 09/02/2018 09:37:02

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

הספורט זו הפלטפורמה הטובה ביותר להקניית ערכים של אנושיות והתנהגות מכבדת בין בני אדם. לצערנו, לא כולם מבינים את זה, אבל אנחנו תמיד שמחים לפרגן לאלה שכן. בשבת האחרונה דרסאו אייצאו, כדורגלן של קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית גת, נפצע בצורה לא קלה כתוצאה מנפילה על ידו במהלך המשחק מול הפועל ת"א דרום. השחקן נזקק לטיפול רפואי בבית חולים ואף גובס בידו. באמצע השבוע נציגות של שחקנים והורים מצד הפועל ת"א הגיעה לאימון קרית גת, כדי לבקר את השחקן והעניקה לו במתנה חולצות עם חתימות שחקני קבוצות הבוגרים של הפועל ת"א ועירוני קרית גת.  

יוסי צרפתי, מנהל עמוד הפייסבוק ילדים ב ליגת מרכז והורה לשחקן בהפועל ת"א, שהיה מיוזמי הממחווה המרגשת, משתף בתחושות: "כשפתחתי את הקבוצה לפני כמה חודשים, לא חשבתי שהליגה הזו תהפוך לקהילה עם אהבה וכבוד בין הורים, מאמנים ושחקנים. בשבת היינו עדים לפציעה קשה של שחקן קריית גת דרסאו אייצאו. נסענו באמצע השבוע לבקר את השחקן והענקנו לו חולצה חתומה של שחקני הבוגרים של הפועל ת"א. תודה לדוד שלמה מאמן הקבוצה ולהורי השחקנים על האירוח ונאחל לדרסאו החלמה מהירה. והכי חשוב שנמשיך לכבד אחד את השני".

לנו לא נותר אלא להצדיע לכל מי שלקח חלק במחווה הזו. אנו תמיד שמחים על יוזמות כאלה ונהנים לפרגן. אהבתם? תרשו לעצמכם להעתיק. לפני הרצון הטבעי והמובן להישגיות, אל לנו לשכוח שאנושיות ותרבות הם מעל הכל.