ילדי מ.ס אשדוד בהצדעה לאלופי אירופה בכדורגל אולמות

קבוצת "דולפיני אשדוד", שזכתה במוצאי השבת באליפות אירופה בכדורגל אולמות לכבדי שמיעה, הופתעה ביום שלישי האחרון עם חזרתה ארצה מקבלת פנים מרגשת לה זכתה מאת כדורגלנים, אנשי צוות ומלווים של קבוצות ילדים א' וילדים ג' של מ.ס אשדוד. מאמן נבחרת הנוער, אלון חזן, הגיע מיד לאחר צפיה במשחק כדורגל בקרית ביאליק לקבלת הפנים המרגשת. תגובות הנוגעים בדבר בכתבה זו.
פורסם ב: 09/02/2018 10:00:11

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

סולדיריות בין ספורטאים, שבאה ממקום טהור ואמיתי, היא אחד מהדברים הכי יפים שהספורט יכול לייצר. קבוצת "דולפיני אשדוד" - אלופת המדינה בכדורגל אולמות לכבדי שמיעה, עשתה במוצאי השבת הישג מדהים - כשזכתה באליפות אירופה, אחרי שהפכה פיגור 3:1 לניצחון 3:4 על הואלבה הספרדית - שזכתה מספר פעמים בגביע הנכסף, וזאת אחרי שניצחה בחצי הגמר את טורינו האיטלקית - שגם לה רזומה מרשים של זכיות. כששחקני הדולפינים והמאמנים יאיר אלמקייס ושי זלבוצקי וחברי ההנהלה של המועדון שבו ארצה, הם זכו לקבלת פנים מדהימה מצד בני משפחה וחברים, וגם מצידם של כדורגלני קבוצות ילדים ג' וילדים א' של מ.ס אשדוד - שהגיעו עם מאמני ומנהלי הקבוצות והורים מלווים לנתב"ג, יחד עם ראשי המחלקה ובכירי רשות הספורט בעיריית אשדוד ובהם אלון חזן, מאמן נבחרת הנוער והממונה על מצינות ברשות הספורט של העיר אשדוד - שהגיע לנתב"ג היישר מקרית ביאליק, שם צפה במשחק הגביע בו ניצחה מכבי צור שלום את מכבי ת"א. חזן, מבכירי הכדורגלנים שידע הכדורגל הישראלי, אמר בקבלת הפנים: "כשאשדודי וכאיש ספורט גאה אני מאוד שמח בזכייה הזו ושמח בזכייה של כל ספורטאי, שמביא כבוד לעיר ולמדינה - ולכן היה חשוב לי להגיע גם לשדה".

שחקני ואנשי קבוצת הדולפינים היו המומים ומופתעים מקבלת הפנים, כפי שמתאר המאמן יאיר אלמקייס: "תיארנו לעצמנו שנזכה לקבלת פנים חמה מצד משפחה וחברים, אבל לראות כל כך הרבה כדורגלנים צעירים מגיעים עם שלטים ומריעים לנו - זה היה מרגש בעוצמות מדהימות. עשינו הישג מדהים וזה כיף לראות שיש בו הכרה וכיף לראות את הסולידריות מצד הכדורגלנים הצעירים. תודה גדולה מגיעה למארגנים ולאלה שהגיעו לתמוך ולהריע. תודה לעיריית אשדוד שעזרה לנו לצאת פעם שלישית ברציפות לאליפות אירופה".

יורם אסרף, מנהל רשות הספורט בעיריית אשדוד, משתף אותנו בחיבור בין הגורמים שהביא להצלחה: "אנחנו שמחים מאוד על ההישג הגדול. דולפיני אשדוד הביאו הרבה כבוד לעיר ולמדינה. מבחינתנו זה היה טבעי שנעשה כל שביכולתנו, כדי שהם יזכו לקבלת פנים חמה ושמחה - שהם ראויים לה. מילה טובה מגיעה להנהלת מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד על ההירתמות וגם למשרד התרבות והספורט - על העזרה לקבוצה".

חיים בנישו, מנהל מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד: "ברגע שהתבשרנו על הזכייה ידענו שאנחנו רוצים להריע ולהצדיע לשחקנים. כשעודכנו על מועד החזרה של הדולפינים ארצה, מיד פניתי למאמנים והחלטנו לבטל את האימונים שיועדו לקבוצות, ארגנו הסעות ויצאנו לנתב"ג לשמוח ולשמח. זה היופי שבספורט, כיף לראות שכל כך הרבה גורמים התחברו יחד למען מטרה נעלה. מחלקת הנוער שלנו ייצרה ומייצרת הרבה כישרונות, אבל ברור לנו שלא כולם יעשו קריירה של שחקנים בוגרים - וחשוב לנו לתת להם ערכים וכלים טובים להמשך חייהם, בכל אשר יעשו. המועדון שלנו דוגל בחיבור לקהילה, אנחנו עושים המון פרויקטים - ובראשם קבוצה לבעלי צרכים מיוחדים".

צוות אתר "וולה" מברך את קבוצת דולפיני אשדוד על הזכייה המדהימה. אנו מצדיעים לכל הגורמים שחברו להם, כדי לעזור לקבוצה לקיים פעילות ולייצג את המדינה בכבוד, וכמובן מצדיעים לכל אלה שהגיעו לעשות שמח בנתב"ג - ונתנו מודל מצוין להשראה לסולדיריות בין ספורטאים.