נערים ב' - ארצית: עוד דרבי נתנייתי של מכבי

קבוצת נערים ב' של מכבי נתניה זכתה בשבת האחרונה בניצחון 0:1 על בית"ר טוברוק, שמותיר אותה צמודה בפסגת טבלת ארצית צפון למכבי חיפה/נהלל. בשבת הקרובה ייפגשו שתי הקבוצות שוב, הפעם למשחק במסגרת שמינית גמר גביע המדינה.
פורסם ב: 05/03/2018 18:06:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: יקי גיל

במשך העשור האחרון לא זכורה עונה שבה מכבי נתניה נהנתה מעליונות מרשימה במשחקי הדרבי ובמיקומים בטבלאות מול בית"ר טוברוק כמו העונה, לפחות בגזרת קבוצות הנערים.

קבוצות נערים ב' של מכבי נתניה ובית"ר טוברוק נפגשו בשבת האחרונה במגרש שפירא של מכבי למשחק דרבי ליגה, אחרי שבסיבוב הקודם שחקני מכבי נתניה ניצחו 0:4 את טוברוק במגרשה. הפעם המשחק היה הרבה יותר שקול ומאוזן מבחינת יחסי כוחות, אך גם בסיומו של המשחק הזה מכבי נתניה חגגה. אחרי מחצית ראשונה מאופסת שער שכבש מטווח קרוב אברהם בלטה [שער ליגה עשירי העונה], בסיומו של מהלך שבו הגנת טוברוק כשלה בניסיונות השתלטות על הכדור והרחקת הסכנה מאזור השער שלה, עשה את ההבדל והעניק למכבי נתניה ניצחון 0:1, שמותיר אותה צמודה למכבי חיפה/נהלל - שמובילה את הטבלה בזכות יחס שערים עדיף.

בשבת הקרובה שתי הקבוצות ייפגשו בפעם השלישית העונה, שוב באותו מגרש, הפעם במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. האם מכבי תסמן וי חלק בדרך לרבע הגמר או שמא טוברוק אחרי 4 הפסדים בשתי העונות האחרונות תיתן תוקף לקלישאה שגורסת ש"לדרבי חוקים משלו"? אנחנו כאן כדי לעקוב.