ילדים א' - דן 2: כפיים לשעריים

קבוצת "צו פיוס" של מכבי שעריים זכתה ביום שישי האחרון בניצחון 1:2 במשחק דרבי השכונות של רחובות מול הפועל מרמורק - שנחשבת לקבוצה עם המאזן השני בטיבו בליגה. גיא לוי, מנהלה המקצועי של שעריים: "שמח בשביל הקבוצה, שמתקדמת בצורה נהדרת".
פורסם ב: 06/03/2018 17:57:21

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים א' של מכבי שעריים "צו פיוס" ממשיכה בתנופה גדולה. אחרי שפתחה את העונה עם מספר הפסדים נראה שהקבוצה של איגור סרגייב - בעבר חלוץ פורה בליגה א', עלתה באחרונה על המסלול הנכון, עם ארבעה ניצחונות ותוצאת תיקו בששת המשחקים האחרונים?

ביום שישי האחרון הצליחה הקבוצה המוכשרת לזכות בניצחון מתוק במיוחד - 1:2 במשחק דרבי השכונות של רחובות מול הפועל מרמורק. ליאור גדמו הצטיין בצד ההתקפי של מרמורק עם צמד שערים - האחד בדקה ה-20 והשני בדקה ה-60, כשבין לבין מרמורק הצליחה לכבוש שער שוויון זמני בדקה ה-28. בתוספת הזמן של המשחק הורחק שחקן משורות מרמורק בעקבות עימות עם שופט המשחק, אך אין זה פגם באווירה הטובה שהייתה במשחק ובשמחת הניצחון של שעריים.

מחלקת הנוער של מכבי שעריים זוכה העונה לניהול מקצועי מצידו של גיא לוי - שהוביל בעשור שעבר את הנבחרת הצעירה למשחק יורו 2006, ואימן שנים רבות בקבוצות בוגרים בליגת העל. מי שמסייע לו בעבדותו הוא איזי חמו - משחקני ההתקפה הבולטים בליגת המשנה ובליגה א' בשנות ה-80 וה-90. גיא לוי אמר בסיום המשחק: "היה משחק טוב ומעניין עם אווירה טובה. אנחנו שואפים לשמור על מערכת יחסים טובה עם כל הקבוצות. אני שמח בשביל הקבוצה, שמתקדמת בצורה נהדרת ונהנית מהדרך".