נערים א' - ארצית דרום: איתות מבת ים

קבוצת נערים א' של מכבי בת ים זכתה בשבת האחרונה בניצחון שני העונה - 1:3 ביתי ומפתיע במשחק מול קבוצת מרכז הטבלה של הפועל קטמון. בעקבות התוצאה התקרבה הקבוצה למרחק של 3 נקודות מחוף מבטחים.
פורסם ב: 06/03/2018 17:57:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: דודי אסייג


שבת שמחה לקבוצת נערים א' של מכבי בת ים, שעוברת עונה מאוד קשה. הקבוצה הורכבה משתי הקבוצות שייצגו בעונה שעברה את המועדון - האחת הייתה סגנית אלופת המרכז והשניה בחלק העליון של מחוז דן, אך עזיבות של שחקני מפתח וסיבות נוספות הביאו למצב שנבנתה קבוצה שחווה הרבה קשיים בליגה. בשבת האחרונה זכתה הקבוצה בניצחון השני שלה העונה - 1:3 ביתי ומפתיע על הפועל קטמון ממרכז הטבלה, שמפיח תקוות חדשות בנוגע להישארות בליגה.

מכבי בת ים ניצלה יום חלש של הקבוצה מהבירה והייתה חדה מספיק, כדי לזכות בניצחון החשוב. בדקה ה-23 נפסקה לזכותה בעיטת פנדל, שאותם תרגם לשער יתרון 0:1 אופיר אליאס. ארבע דקות בתוך המחצית השניה שער שכבש רותם בן אהרון הכפיל את יתרונה של בת ים ל-0:2. בדקה ה-56 קטמון נותרה בעשרה שחקנים, בעקבות הרחקה בכרטיס אדום ישיר של מתן שוורץ. בדקה ה-62 אופיר אליאס השלים צמד ובת ים כבר ביתרון 0:3. רק בדקה ה-74 קטמון הצליחה לכבוש, שער שכבש יניב בורשטיין קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 לבת ים, שרחוקה כעת 3 נקודות מחוף מבטחים.