נערים ג' - מרכז: כאן הדרבי התל אביבי אדום

קבוצת נערים ג' של הפועל ת"א דרום חוללה מהפך מדהים במשחק הדרבי מול הצהובים של מכבי, שנותרו בפסגת הטבלה. עם שני שערים ב-20 הדקות האחרונות הצליחה הקבוצה של קובי ברו לזכות בניצחון 1:2.
פורסם ב: 06/03/2018 18:05:08


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

במוקד משחקי השבת במחלקות הנוער עמד משחק דרבי הנוער התל אביבי, שבו אירחה הפועל את מכבי - שהחל קצת אחרי שהסתיים לו קילומטר וחצי ממתחם חודורוב המשחק המרכזי של שנתון נערים ג' - בו אירחה מכבי את הפועל. הצהובים התייצבו למשחק כשהם מוליכים את טבלת המרכז ביתרון של 5 נקודות על פני הפועל ראשל"צ, בעוד שהאדומים התייצבו למשחק כשהם איפשהו בחלק העליון של מרכז הטבלה.

כשאומרים ש"לדרבי חוקים משלו" מתכוונים לסוג המשחקים הללו. מכבי התייצבה למשחק בעמדה טובה הרבה יותר, פתחה את המשחק ביתרון משער מהיר שכבש בדקה ה-6 אוסקר בלוך והמשיכה ליזום מהלכים להבקעת שערים, אך האדומים הצליחו לחולל מהפך מדהים משערים שכבשו איתי בן קימון בדקה ה-60 ואופק סימקין - בסמוך לסיום המשחק. בסיום, ניצחון 1:2 לזכות הפועל.

שחקני מכבי ת"א, שיתרונם בפסגת הטבלה על פני הדולקות אחריה הצטצמצם משמעותית, יצטרכו להתעשת במהרה. כבר בשבת הקרובה תארח הקבוצה למשחק רבע גמר גביע המדינה את מוליכת טבלת השרון, מכבי חיפה "קצף", והיא תצטרך להיות במיטבה כדי לטפס לשלב חצי הגמר.