נערים א - ארצית: רון קלר וחדרה מתקרבים לליגת העל

בתוך יומיים המאמן רון קלר הוביל כמאמן את קבוצת נערים א' של הפועל חדרה וכעוזר מאמן את קבוצת הבוגרים של המועדון למרחק של נקודה אחת מהמקום השני של טבלאות ליגות המשנה.
פורסם ב: 07/03/2018 16:44:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מועדון הכדורגל של הפועל חדרה נהנה העונה מאחת העונות הטובות בתולדותיו, עונה שבה קבוצת הבוגרים מצליחה בעונתה הראשונה בליגה הלאומית להוות גורם בצמרת הגבוהה של הטבלה - ובגזרת מחלקת הנוער המנוהלת בצד המקצועי ע"י ישראל צרפתי ובצד הניהולי ע"י קובי עיני הצלחות גדולות לקבוצות החטיבה הצעירה בליגות השרון ובגזרת קבוצות הנערים והנוער הצלחה גדולה בליגות המשנה.
גורם מרכזי בהצלחה הזו הוא המאמן רון קלר, שמשמש כמאמן קבוצת נערים א' וכעוזרו של ניסו אביטן באימון קבוצת הבוגרים.

בשבת האחרונה קבוצת נערים א' של הפועל חדרה זכתה בניצחון שישי ברציפות - 2:5 במשחק החוץ מול קבוצת מרכז הטבלה של עירוני טבריה, בעקבותיו הקבוצה מרוחקת נקודה אחת בלבד מהמקום השני, שמוביל בתום העונה למשחקי המבחן על ההעפלה לליגת העל. הפועל חדרה סגרה עניין כבר במחצית הראשונה - שהסתיימה ביתרון 0:4, משערים שכבשו רון אונגר [7], רן כדור [14,17] ורועי אבשלום [33]. במחצית השניה שער של מוחמד פואד יונס העניק לחדרה יתרון 0:5, בשלב מוקדם. צמד שערים שכבש לזכות טבריה סמי אלהייב, בדקות ה-70 וה-73, קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:5 לזכות הקבוצה של רון קלר, שיומיים לאחר המשחק הוביל יחד עם ניסו אביטן את קבוצת הבוגרים לניצחון 0:1 במשחק החוץ על הפועל קטמון וכמו קבוצת נערים א' - גם קבוצת הבוגרים מוצאת את עצמה במרחק של נקודה אחת מהמקום השני של טבלת ליגת המשנה, רק שבמקרה של קבוצת הבוגרים המקום השני שווה עליה ישירה לליגת העל.