נערים ג' - חוף: ניצחון ראשון על הדשא לבית"ר חיפה

קבוצת נערים ג' של בית"ר חיפה זכתה בשבת האחרונה בניצחון 2:4 על הפועל מטה אשר, שהיה ניצחונה הראשון העונה על כר הדשא. בזכות ניצחון טכני במשחק הדרבי מול רובי שפירא מאזנה של הקבוצה עומד על 6 נקודות.
פורסם ב: 07/03/2018 16:51:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אחד מהסיפורים העצובים של העונה הוא קבוצת נערים ג' של בית"ר חיפה - קבוצה שבשנתוני ילדים א' וילדים ב' הייתה קבוצה מובילה בליגת המפרץ לצד קבוצות נחשבות דוגמת עירוני קרית שמונה ובני סכנין, שהגיעה לשנתון נערים ג' ובגלל עזיבה של מספר שחקני מפתח וסיבות נוספות מוצאת את עצמה בירכתי טבלת מחוז חוף. בשבת האחרונה סוף סוף זכו שחקני הקבוצה לחגוג ניצחון על כר הדשא, זה קרה אחרי שהקבוצה הפתיעה וניצחה 2:4 בביתה את הפועל מטה אשר - שמדורגת בחלק התחתון של מרכז הטבלה. הניצחון מעלה ל-6 נקודות את מאזנה, שכן לקבוצה ניצחון נוסף - אם כי טכני במשחק הדרבי מול רובי שפירא.

אחרי למעלה מחצי שעה של כדורגל ללא שערים הצליחה בית"ר חיפה לכבוש שני שערים בחמש הדקות האחרונות של המחצית הראשונה - האחד מרגלו של רפאל דדשוב בדקה ה-35 והשני היה שער עצמי שנכבש לזכותה. החגיגה החיפאית המשיכה גם במחצית השניה, שער שכבש מוסיה גטהון בדקה ה-53 העניק לחיפה יתרון 0:3. בדקה ה-58 נפסקה בעיטת פנדל לזכות מטה אשר, אותה תרגם שחר כץ לשער שצימק את התוצאה ל-1:3. בדקה ה-65 שער שכבש עידו סייג העניק לבית"ר חיפה יתרון 1:4. ארבע דקות מאוחר יותר שער שכבש איברהים אדהם האורח קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 לזכות בית"ר חיפה.