נערות 17: פתיחה כואבת בשלב העילית

נבחרת נערות א' של ישראל פתחה את שלב העילית עם הפסד ביתי כואב 7:0 לספרד, במשחק שנערך במגרש "בית הנבחרות". ביום ראשון תארח הנבחרת הישראלית את דנמרק וביום רביעי תסיים את דרכה בטורניר, במשחק מול המקבילה של רוסיה.
פורסם ב: 08/03/2018 17:18:05

מאת: מערכת האתר
סיוע להכנת הכתבה: אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת הנערות 17 של ישראל, המודרכת ע"י איריס אנטמן, התייצבה היום למעמד היסטורי - משחק בשלב העילית של אליפות אירופה. בנבחרת הישראלית ידעו שלאור תוצאות ההגרלה, שזימנה לנבחרת הישראלית משחקים ביתיים קשים במגרש "בית הנבחרות", מול המקבילות של ספרד [היום], דנמרק [ראשון, 15:00] ורוסיה [רביעי, 15:00], שהסיכויים לסיים במקום הראשון ולהעפיל לאליפות אירופה קלושים, אך מקווים להופעה מכובדת של הנבחרת הישראלית - שמתבססת על שחקניות שמשתייכות לפרויקט האקדמיה של ההתאחדות לכדורגל ומשחקות בליגה הבכירה לנשים.

במשחק שהסתיים לפני זמן לא רב, נחלה הנבחרת הישראלית תבוסה קשה בשיעור 7:0 למקבילה הספרדית, שצעדה ביתרון 0:2 בתום המחצית הראשונה. הנבחרת הספרדית כבשה שניים משבעת השערים בבעיטות פנדל.

סגל הנבחרת לטורניר:

שוערת
: ניקול שולמן [סאן חוזה].

הגנה: איזבל דידיטה [באיירן מינכן], עמנואל אופיר אברהמי [בנות עמק חפר], אירנה קוזנצוב [אקדמיה], אלונה ליה שוחט [קרית גת], יהלי לאה כהן [אקדמיה], ליאור אדרי [קרית גת], קים בל [אס"א ת"א].

קישור: נועה סלמיהוג'יץ [אקדמיה], לורן גורג' חורי [הפועל פ"ת], אליענה נלסון לוי [אקדמיה], זוהר כהן [אקדמיה], עיטאף אלקיסי [אקדמיה], עופרי חיה פורת [קרית גת], מאיה דניאלה חולתי  [Falu bs sweden], רעות מיכאלי [אקדמיה], סיוון יוגב [אס"א ת"א].

התקפה: שליו פולישוק [בנות עמק חפר], ירדן מלכה אוזל [אקדמיה],  , ניקול רנטיסי [קרית גת]