נערים א': תיקו אפס ל"יואל" מול המוליכה מכבי נתניה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 28/02/2009 16:44:42

תופעה נדירה פוקדת את קבוצת מכבי "יואל" חיפה (נערים א') שלא כבשה שער בשלושת משחקיה האחרונים ובסך הכל השלימה 244 דקות בצורת.

מלבד היעדר כושר ההבקעה ומדובר בקבוצה עד לפני שלושה מחזורים את מספר השערים הגבוה בליגה, עד כדי כך גבוה שגם כאשר מערך ההתקפה מושבת, אף קבוצה עדיין לא הצליחה להדביק את מספר שעריה (32).

ארבעה חלוצים שוחררו מ"יואל" בשבועות האחרונים עקב סיבות שונות וגם שני החלוצים שנותרו, עלי עדאווי וזידאן עמאר צופים במשחקי הקבוצה מהיציע. הראשון, זה שהבקיע את שער הליגה האחרון מול מכבי פתח תקווה (1:1), חייב במנוחה ארוכה ובשבוע הבא ייקבע אם ייאלץ לעבור ניתוח בקע וכנראה לסיים את העונה.

השני, חזר רק לאחרונה לאימונים אחרי סדרת פציעות ואינו נמצא בכושר משחק מלא. בלית ברירה נאלץ המאמן גילי לבנדה ( המנהל מנשה זלמן) להציב בחוד את ה...מגן השמאלי, אלמוג דהן ואת ינאל שווג שהגיע לאחרונה. בנוסף להם גם סלים אלקארה פצוע, כך ש"יואל" משלמים מחיר כבד על גל הפציעות.

למרות הספסל הקצר, לא היה רחוק שהחיפנים ישובו ממשחק החוץ שנערך בוינגייט עם מלוא שלוש הנקודות. הגנתם האיתנה (ספגה 5 שערים בלבד) ידעה לבלום את שלושת החלוצים של מכבי נתניה, יוצאי...מכבי חיפה ורק חוסר רגל מסיימת מנע את תרגום היתרון לפחות לשער.
בתום הסיבוב הראשון הוכתרה מכבי נתניה כ"אלופת החורף" עם 28 נקודות לפני מכבי "יואל" (27) והפועל חיפה (25) שנהנתה מהתיקו בין שתי הראשונות.

הרכב מכבי חיפה: רם שטראוס, דניאל אוליאל, אור לגריסי, אביב מלכה, טאלב טואטחה, גבריאל גרינר, ערן רוזנבאום, שאדי שעבאן, אלמוג דהן, ינאל שווג ( עמאר זידאן/ 50), אוסמה שעבאן.

* לשורות הקבוצה שב הקשר תומר רפאלוב שביקש בתחילת העונה לעבור לבית"ר טוברוק והשבוע שב לחיפה.