"יואל" ניצחו 1:2 את הרצליה ושבו למקום הראשון

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 28/02/2009 16:46:25

אחרי חודש לא קל שבו איבדה יתרון משמעותי בצמרת ובעקבותיו את הבכורה למכבי נתניה, שבו שחקני מכבי "יואל" חיפה (נערים א') והשתלטו על הפסגה בעקבות ניצחונם הביתי על מכבי הרצליה 1:2 ותבוסת מכבי נתניה להפועל חיפה (4:1).

לא קל היה לחניכיו של גילי לבנדה ( המנהל מנשה זלמן) מול הרצליה, הרבה יותר קשה מאשר בסיבוב הראשון (1:4). האורחים הפתיעו ובניגוד לקבוצות אחרות לא הגיעו כדי ל"דפוק כרטיס" ולחזור הבייתה בשלום.

הם הגיעו לנצח, אולי בהשראת ההצלחות של קריית שמונה ומכבי צור-שלום שניצחו את חיפה. בדקה האחרונה כמעט ועמדו על סף סחיטת נקודה.
כאמור, שתי הקבוצות ניהלו מאבק פתוח וחיפה כבשה את השער הראשון מרגלי זידאן עמאר שלא הבקיע מאז המחזור השביעי, הרבה עקב פציעה ממושכת שהשביתה אותו.

שבע דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה נפסקה לזכות חיפה בעיטת עונשין, אחרי שאוסמה שעבאן הוכשל ברחבה. שאדי שעבאן דייק בבעיטה והעלה את מאזן שעריו לשמונה.

הדרמה הגדולה החלה בדקת הסיום. הרצליה כבשה שער מצמק ולא הסתפקה בכך. אחד משחקניה שעט לאחר מכן מול רם שטראוס והשוער הציל לקבוצתו שתי נקודות יקרות, אותן נקודות שהפכו לפער בין ה"ירוקים" ליריבתם העירונית ומכבי נתניה להן 31 נקודות.

כעת מתפתח מאבק משולש מעניין שיילך ויחריף ככל שהליגה תתקדם לקראת סיומה והמתח יגבר.

הרכב חיפה: רם שטראוס, דניאל אוליאל, אור לגריסי, אביב מלכה, טאלב טואטחה (דור מרילי/76), ערן רוזנבאום, גבריאל גרינר, שאדי שעבאן (חן אזולאי/76), קאסם מחמיד, זידאן עמאר (אלמוג דהן/56), אוסמה שעבאן.