"יואל" הפגיזו את העמק- 0:10 מול עפולה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 28/02/2009 16:47:55

חג בעמק ולא קשור לשבועות או פורים. קבוצת מכבי "יואל" חיפה (נערים א') ניצלה עד תום את חולשתה של האחרונה בטבלה, הפועל עפולה והמטירה עליה ברד שערים שקבע שיא הבקעה עבורה בעונה זו- 0:10, שיפור של שני שערים בו "מחזיקה" עפולה מהסיבוב הראשון.

לחיפה, אותה מאמן גילי לבנדה (מנהל מנשה זלמן) זאת הייתה הזדמנות טובה להחזיר לעצמה את הביטחון ול"התפרק" אחרי מספר שבועות גדול. לארבעה שחקנים, ערן רוזנבאום (צמד), ינאל שווג, תומר רפאלוב ודניאל אוליאל עפולה הפכה לנקודת ציון בהבקיעם את שערי הבכורה שלהם העונה.

הניצחון סייע למכבים לשפר את הפרש שעריהם ולחזור ולהוליך את דרוג הכובשות בליגה (46). להגנה הטובה שספגה רק 6 שערים ב- 16 משחקים מגיע ציון לשבח לאורך כל העונה.

משולש הצמרת נותק היום מאחת הדיירות, מכבי נתניה שנוצחה פעם שנייה ברציפות והשאירה את המאבק לשתי החיפניות, מכבי (36 נקודות) והפועל (34).

מטח השערים נפתח בדקה החמישית בשער של ערן רוזנבאום אותו הכין לו אוסמה שעבאן. זידאן עמאר(18) העלה ל- 0:2 ממסירה של שאדי שעבאן שכבש את השער השלישי אחרי שהמגן טאלב טואטחה "בישל" עבורו.

בדקה ה- 22 הצטרף המגן הימני דניאל אוליאל לחגיגת השערים ממסירה נוספת של שאדי שעבאן שהיה פעיל גם בהכנת ה- 0:5 אותו קבע ערן רוזנבאום שהשלים צמד פרטי.

המחצית ננעלה מרגלי אוסמה שעבאן שנהנה מהכנה של טואטחה שהיה מעורב גם ב- 0:7 והפעם המוציא לפועל היה גבריאל גרינר, כובש חדש נוסף.
אוסמה שעבאו במבצע אישי (55) ותומר רפאלוב (65) בבעיטה מקרוב קבעו 0:9 ובקינוח התכבד ינאל שווג (75) שהבקיע שער ראשון באדיבותו של אוסמה שעבאן שהכין לו.

הרכב חיפה: רם שטראוס (בר הופמן/41), דניאל אוליאל, אביב מלכה, אור לגריסי (דניאל ברדוגו/41), טאלב טואטחה(דור מרילי/41), ערן רוזנבאום, גבריאל גרינר (תומר רפאלוב/ 48), שאדי שעבאן, קאסם מחמיד (ינאל שווג/50), זידאן עמאר, אוסמה שעבאן.