נערים א': ניצחון חמישי רצוף ל"יואל"- 0:4 מול טוברוק

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 15/03/2009 17:13:36

באדיבות : http://maccabi-haifafc.walla.co.il/

קבוצת מכבי "יואל" חיפה (נערים א') תמשיך להוליך את טבלת הליגה גם במחזור הבא, לאחר שהביסה במשחק השלמה את בית"ר טוברוק 0:4.
לא כל הליגה שיחקה בשבת האחרונה. ההתאחדות קבעה מועדים שונים לקבוצות, ולכל אחת היו בקשות שונות. ה"ירוקים" של גילי לבנדה שממילא ניצבו בפסגה, ניצחו בפעם החמישית ברציפות והפער בינם ליריבתם העירונית, הפועל חיפה לה משחק חסר, צמח לפי שעה לחמש נקודות.

מול טוברוק, חיפה לא נתקלה ביריב שווה כוחות, גם לא במחצית הראשונה כאשר השכילה לכבוש שער אחד בלבד. בדקה ה- 29 שער אישי מרגלי שאדי שעבאן שפרץ ממרכז המגרש, הגיע למרחק 25 מ' ובשמאלו שלח כדור נפלא שנעצר רק ברשת- 0:1 לחיפה.

יחסי הכוחות לא השתנו עם פתיחת המחצית השנייה, המגמה כן. הבית"רים ניסו להשוות ושלחו קדימה שחקנים התקפיים נוספים, זה עלה להם בספיגת שלושה שערים.

בדקה ה- 49 פריצה של קאסם מחמיד מימין הסתיימה בגיחה של טאלב טואטחה לרחבה והבקעה, כעבור מספר דקות נגיחת שער מראשו של שאדי שעבאן, מלך שערי הקבוצה ולקינוח שער שני גם לטאלב טואטחה שהשלים מהלך משולב שהחל באגף הימני.

הבשורה המשמחת בגזרת "יואל"- החלוץ עלי עדאווי שב לפעילות סדירה, אחרי העדרות עקב חשש שייאלץ לעבור ניתוח בקע, ומול טוברוק שותף כעשרים דקות

הרכב חיפה: רם שטראוס, דניאל אוליאל, אור לגריסי, אביב מלכה, טאלב טואטחה, ערן רוזנבאום, גבריאל גרינר (תומר רפאלוב), שאדי שעבאן, אוסמה שעבאן (אלמוג דהן), קאסם מחמיד, זידאן עמאר (עלי עדאווי).