מכבי הרצליה : שבת של הצלחות

מתוך: הבלוג של מכבי הרצליה
על ידי: הרצליה1
פורסם ב: 28/03/2009 15:23:30

הישג נהדר הבוקר לקבוצת נערים א ´, שהעפילה לחצי גמר גביע המדינה,לאחר נצחון חוץ של 1-2 על הפועל ת"א בוולפסון.

לאחר מחצית ראשונה מאופסת עלתה הרצליה ליתרון ראשון כשעמית קולרמן כבש מהנקודה הלבנה. אבל בתוך תוספת הזמן של המשחק הישוו האדומים, גם כן מהנקודה הלבנה. המשחק נכנס להארכה ודקתיים לסיומה נפסק כדור קרן להרצליה. הכדור של קולרמן עשה דרכו ישירות לרשת, 1-2 ענק להרצליה בסיום, ששחקניה, כמו גם מלוויה הרבים, החלו בחגיגות על כר הדשא ומחוצה לו.

ההישג של המאמן אלי אטואר, שאגב הורחק במהלך המשחק ובמקומו נטל את המושכות המנהל המקצועי דני עציוני, כפול ומכופל כיוון שהרצליה הדיחה בסיבוב הקודם במשחק חוץ את בית"ר י"ם. כל הכבוד.

בעימות נוסף בין מכבי הרצליה להפועל ת"א ניצחה גם כן הרצליה. זה קרה במסגרת משחק הגביע של טרום ב´, אותו אירחה הרצליה. לאחר שיוויון 3-3 בסיום הזמן החוקי, ניגשו הקבוצות להכרעה מהנקודה הלבנה, כשהקבוצה של דני עציוני מנצחת 2-3 בסיום, ורושמת הישג נהדר משלה.

בשבוע שכזה תסלח לנו קבוצת הנוער של המועדון שנדחקת מעט אחורה, כשהיא חוזרת ממשחק ההשלמה שלה בחוץ שלה מול בית"ר חיפה עם נצחון חלק של 0-4 . הבחורים של דוד לגזיאל סגרו עניין לאחר 10 דקות עם 0-2 מהיר משערים של ליאור "צ´יוואווה" ואסף בכר, כש"צ´יוואווה" מוסיף שער נוסף עד למחצית ואבי חן סוגר בחצי השני את ה- 0-4. עכשיו ימתינו בהרצליה להשמטת נקודות של המשולש רעננה, נצרת עלית ונווה יוסף, כדי לשוב לתמונת כרטיס העליה.

נערים ג´ יצאה למשחק חוץ מול הפועל חיפה ונוצחה 1-0. שער הנצחון נכבש דקה אחת בתוך המחצית השניה, במשחק רע של הרצליה לכל אורכו.

במשחק נוסף גברה טרום א´ על הפועל חדרה 2-10.