נערים א': למכבי חיפה "יואל" חסרה נקודה כדי לחגוג אליפות- ניצחה 1:2 את מכבי פ"ת

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 28/04/2009 09:07:46

מאת יצחק הברמן

באדיבות : http://maccabi-haifafc.walla.co.il


עד שזה לא נגמר, זה לא נגמר- ולמרות שנותרו שלושה מחזורים לסיום העונה, לא יהיה זה מוגזם להתחיל לקרר את בקבוקי השמפניה.

ניצחון החוץ החשוב על מכבי פתח תקווה 1:2 משאיר למעשה את המשחק מול עירוני קריית שמונה בשבוע הבא ב"קצף" כמכשול האחרון בפני קבוצתו של גילי לבנדה ( מנהל: מנשה זלמן) בדרך לתואר.

הפועל חיפה, לה עשר נקודות פחות ממכבי כבר מחוץ למירוץ, לקריית שמונה מינוס אחת עשרה נקודות אבל נותר לה משחק חסר. בכל מצב, תיקו בשבוע הבא ו"יואל" תוכל לחגוג עם סיבוב הכתרה.

הרכבה של "יואל" נראה מעט שונה היום באם המושבות. עקב הופעת הבכורה של הקשר ערן רוזנבאום בסגל קבוצת הנוער הסובלת מדלילות בספסל המחליפים שלה (הספיק לשחק חמש דקות).

הקשר ההגנתי השני, גבריאל גרינר הוסט לעמדת המגן הימני ואת מקומו בחוליית הקישור מילא גל גרינדרפר ממכבי "יהויכים" חיפה (נערים ב') שנחה השבת עקב יציאת נבחרת הנערים לאיטליה.

השער הראשון שחיפה כבשה היה מרהיב ביופיו. עלי עדאווי הקשית כדור לעברו של אלמוג דהן, ששיחק כקשר אחורי, זה עצר על החזה וירה כדור אדיר מ- 16 מ' שפגש את הרשת- 0:1 לחיפה.

גם השער השני לא היה "סתם שער". עדאווי שלח כדור מעבר לכל ההגנה המקומית ומלך שערי הקבוצה, שאדי שעבאן, הדביק את הכדור לרשת- 0:2.

כל מה שנותר למארחים, להסתפק בשער כבוד ולהצדיע לאלופים שבדרך. בעונה שעברה, חיפה הפסידה את האליפות לפתח תקוואית השנייה, הפועל, בהפרש שערים- השנה היא בדרך הנכונה ובהפרש רציני.

הרכב חיפה: רם שטראוס, גבריאל גרינר, אור לגריסי, אביב מלכה, טאלב טואטחה, אלמוג דהן, גל גרינדרפר, שאדי שעבאן, עלי עדאווי, מחמיד קאסם, זידאן עמאר. שותפו: ינאל שווג