נערים א': "יואל" ממשיכים להפגיז- הפעם סכנין נכנעה 7:1

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 24/08/2009 23:16:04

מאת: יצחק הברמן

מתוך מכבי חיפה האתר הרשמי

 

שחקני קבוצת בני סכנין עלולים לחשוב שבמכבי "יואל" חיפה (נערים א') מישהו רצה לעשות להם דווקא עקב סרובם לשחק ביום שישי אחר הצהריים.

חיפה ביקשה לברוח משעות החום הכבד השורר בשעות הצהריים, בסכנין חשבו כנראה שקיימת כוונה נסתרת מאחרי הבקשה. אלא שמשחק ביתי של קבוצת הנוער שנקבע לשעה 17.00 ומשחק הבוגרים לאחריו בקריית אליעזר (הנערים מעוניינים לצפות בו...) גרר את המשחק לשעת צהריים חמה (14.30). לחיפנים היה חם, בסכנין הרשת "רתחה" שבע פעמים...

חניכיו של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) "שרפו" את הדשא, דרסו כל מה שזז ובסיומו של המחזור השני ממשיכים לשמור על מקומם הראשון עם הפרש שערים פנטסטי- 2:13 המעיד שהמחץ אדיר והרגל עוד נטויה.

עד לדקה השלישית חיפה הספיקה להחטיא שני שערים בטוחים. אז מצא ערן מלכין את הייתם חלבי ברחבה וזה לא התקשה לקבוע 0:1.
החיפנים המשיכו לתקוף בחמת זעם ומי שהצליח לבלום אותם היה השופט שעצר את המשחק פעמיים ל...הפסקת מים.

ליותר מזה כבר לא היה לאיש שליטה. בדקה ה- 16 החל הקונצרט הפרטי של ערן מלכין. עדן עקיבא מסר לו לנגיעה קלה וכבר 0:2 שהחזיק מעמד בקושי שתי דקות.
כי בדקה ה- 18 חלבי, מלך המחמיצים במשחק זה, מסר למלכין שבעט מ- 16 מ' לרשת העליונה וחתם את מכסת השערים החיפנית במחצית הראשונה.

סכנין שאבה עידוד מהבצורת הזמנית וכבשה שער כבוד. הבלם החיפני טל בויס נפגע הרחק משערו, השופט התעלם, הגנת חיפה שגתה כשלא הרחיקה את הכדור הפשוט, איבדה אותו לחלוץ אורח שהכניע את רון שושן- 1:3 ירוק.

המחצית השנייה נפתחה כמו הראשונה, בסערה ובתוך דקה (46-47) תקוות סכנין לצאת בכבוד נמוגו. נירן רוטשטיין פרץ כהרגלו על צד שמאל, הגביה לעברו של מלכין שבבעיטת יעף נהדרת קבע 1:4 ואותו מלכין סיים את היום הגדול שלו (מתי הבקיע רביעייה ?) כשהשלים מהלך אותו החל חלבי.

היה כדאי להמתין בחום הכבד לדקה ה- 73 כאשר נכבש אחד השערים היפים ב"קצף" בשנים האחרונות. כולו איסמעיל ריאן.אחרי שנכנס במקומו של כובש הרביעייה, כדור שהורחק מההגנה הגיע לבן אז'ובל במרכז השדה, הסטה לריאן שהתקדם, הרים ראשו והבחין בשוער שניצב מעט מחוץ לקו שערו. החיפני בעט כדור קשתי שחלף מעל ידי השוער ונתקע בין חיבורי הקורות- 1:6 מרהיב.

דקה חלפה ואפילו חלבי הבין שהגיע זמן להפסיק להחטיא בסיטונות. ריאן פרץ מימין, הוציא כדור רוחב לחלבי שנעץ את השביעי ברשת סכנין וקבע את תוצאת השיא בליגה בעונה זו, בחלוף שני מחזורים בלבד.