נערים א': גם לשחקני "יואל" היה טיול מעניין מול קריית שמונה- 0:3

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 14/12/2009 10:43:33

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9299

 

מאת : יצחק הברמן

 

שחקני קבוצת מכבי "יואל" חיפה (נערים א') השלימו השבוע את משחקם החסר בסימן טיול.
המועד המקורי של המשחק מול עירוני קריית שמונה היה לפני שבוע אך אנשי הצפון פנו להתאחדות לכדורגל וביקשו לדחות את המשחק בטענה ששבעה משחקניהם לא יוכלו לשחק מאחר ובאותה עת ישהו בטיול של בית ספרם...

בהתאחדות לא בדקו בציציות הבקשה, לא גילו שחלק מה"מטיילים" הופיעו ושיחקו בקבוצת הנוער שלהם שהפסידה ל...מכבי חיפה (3:1).
איתרע מזלם של אנשי קריית שמונה ששבעה ימים לא שינו את התמונה הכללית. אותם שחקנים שהפסידו לנוער, הגיעו ל"קצף" וחוו הפסד נוסף. שוב ספגו שלישייה, הפעם מקבוצתו של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ)- 3:0 שהגדיל את יתרון החיפנים בצמרת מחמש לשש נקודות, בעקבות הפסד מכבי פ"ת.

מזג האוויר הסוער לא הזיז למשטח הדשא המצוין ב"קצף" ובדקה התשיעית כבר היה ברור שהטיול החיפני לא יהיה עם מהמורות בדרך: בעיטה חופשית משמאל מצאה את הייתם חלבי מגביה ובן אז'ובל מגיח ונוגח לרשת- 0:1 לחיפה.

עד לדקה ה- 49 נרשמו רק החטאות חיפניות והן הגיעו לסיומן בדקה ה- 49 ושוב כתוצאה משיתוף פעולה בין הצמד בשער הראשון. חלבי פרץ שוב משמאל, העביר למרכז ואז'ובל קבע מקרוב 0:2.

חלבי (52) היה מעורב בעקיפין גם בשער השלישי. מסר לנירן רוטשטיין שחזר אחרי פציעה, האחרון בעט לשער וכדורו נהדף בידי השוער ומי השתלט על הכדור ושלח פנימה ? בן אז'ובל שהשלים שלושער פרטי ראשון במכבי חיפה.

יתרה מזאת, במשחק אחד הכפיל את מכסת שעריו שעמדה על שלושה שערים. כעת יחשבו בקריית שמונה פעמיים לפני בקשת דחייה בגלל טיול.

הרכב מכבי חיפה: רון שושן, אכרם שריח, אמרי זייד, טל בויס, ארנון רבינוביץ (אחמד שעבאן/65), גל גרינדרפר, בר אביטן (איאב שאמי/75), נירן רוטשטיין (עדן עקיבא/ 71), חמודי כנעאן (ערן מלכין/55), בן אז'ובל (ירדן שגיב/62), הייתם חלבי.