נערים א' : מכבי "יואל" חיפה ממשיכה לנצח

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 11/01/2010 19:07:31

באדיבות אתר מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9381

 

מאת : יצחק הברמן

קבוצת נערים א' מכבי "יואל" חיפה ממשיכה בשלה. אמנם "רק" ניצחון על חודו של שער (0:1) מול בית"ר טוברוק, אך במשחקי החוץ הללו תמיד קשה, אבל השבת המשיכה להאיר פניה למוליכת הטבלה שהגדילה את הפער מהשנייה- השבוע זאת הפועל חיפה, שהרקיע עד 11 נקודות.

כאמור, חיפה נתקלה ביריב עיקש שביקש להקשות על חייה והצליח, עד לאותו שער נפלא מרגלי נירן רוטשטיין (דקה 70) . השוער חגי ילון קלט כדור ושלח כדור ארוך לעברו של רוטשטיין, זה פרץ משמאל, חלף על פני מגן ובשעה שחבריו המתינו למסירה העדיף לבעוט לפינה הנגדית וקבע את תוצאת המשחק.

לאורך כל המשחק השליטה הייתה ברגלי חיפה, למעט שני מקרים במחצית השנייה בה חגי ילון מנע מטוברוק לכבוש, אבל גם חיפה יכלה להגדיל את יתרונה והחמיצה. מבצע ראוי לציון, כאשר רועי עטר שהועלה משורות נערים ב', אחרי שהייתם חלבי נדרש לקבוצת הנוער, סבסב ברחבת טוברוק חמישה משחקני ונכשל בסיומת.
קבוצתו של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) לא תוריד את רגלה מהדוושה

בבעוד שבליגה "יואל" מתנהלת על מי מנוחות, בגביע מצפה לה בסוף חודש מרס "מלחמת עולם" ברבע הגמר. משחק חוץ מול מכבי תל- אביב, מוליכת הליגה הארצית דרום. שתי הקבוצות הטובות בארץ במאבק ראש בראש. "כאב ראש" למי שבנה על המשחק הזה כמשחק גמר.

הרכב חיפה בניצחון בטוברוק: חגי ילון, אכרם שריח, טל בויס, אמרי זייד, אחמד שעבאן, בר אביטן, גל גרינדרפר, נירן רוטשטיין (איהאב שאמי/72), ערן מלכין, מוחמד כנעאן (רועי עטר/52), בן טז'ובל (עדן עקיבא/65).