נערים א' : מכבי "יואל" חיפה לא עצרה באדום

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 26/01/2010 20:24:35

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9415

 

מאת : יצחק הברמן

 

סביר להניח שקבוצת מכבי "יואל" חיפה (נערים א') לא תזכה לתואר יקירת העיר של העיר סכנין.
קבוצתו של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) דווקא 'מאוהבת' בקבוצה מהמגזר, אחרי שהצליחה כבר ביום שישי להביס ללא תנאי את סכנין במגרשה 0:3 וייאמר מיד, המשחק היה לא קל, גם לקבוצה שברחה לליגה עד מרחק 13 נקודות מהסגנית.

ניצחון זה מצטרף לשני ניצחונות אחרים, 1:7 בסיבוב הראשון ו- 0:2 בגביע ואחרי שורת ההחטאות החיפניות במחצית הראשונה, כולל שלושה כדורים שפגשו את משקוף שער סכנין, חיפה נערכה למחצית שנייה שבה היה ברור לה שהמארחים ימשיכו לנסות לשבש את משחקה.


נכנס ומיד בישל שער. בן אז'ובל. צילום: ג'ו הירש

לא משעשע, אך רגע המפנה התרחש כאשר המשחק הופסק לארבע דקות אחרי שכדור אותו בעט שחקן חיפני שלא במתכוון, פגע בראשו של השופט שנזקק לטיפול רפואי ממושך.

כשהתחדש המשחק, הצליח הקשר ירדן שגיב (68) להתעקש על הזכות לשמור על כדור במרכז המגרש, מסר אותו לאיהאב שאמי שנכנס חמש דקות קודם לכן, האחרון התקשה להשתלט על הכדור שניתז ממנו לעבר הייתם חלבי ואצל מכונת השערים אין אפס- 0:1 לחיפה.

לשאמי לא היה מזל וכעבור תשע דקות מרגע כניסתו נאלץ לנטוש עקב פציעה, אך מחליפו בן אז'ובל (72) פרץ לרחבה, חלף על פני שני שחקני הגנה ובעט לשער במטרה לכבוש, הכדור פגע בגופו של שחקן סכנין, הגיע לנירן רוטשטיין שהבקיע את שערו הרביעי- 0:2 לחיפה.


אין מצב שבסכנין יבחרו בו לראש העיר. אבוקרט. צילום: ג'ו הירש

סכנין הניפה דגל לבן, חיפה ניצלה זאת לכיבוש שלישי. ירדן שגיב מצא את חלבי ברחבה, בעיטה מימין לשמאל ושער מספר 16 ברשת, כמו לערן מלכין.

הניצחון הרחיק את ה"ירוקים" מרחק 13 נקודות מהפועל חיפה ומכבי "שמעון" חיפה שסיימו בתיקו וכעת היריבה היחידה המסוגלת מקבוצתו של אבוקרט לזכות בתואר היא...קבוצתו של אבוקרט.

ראוי לציין כי ארבעה משחקני הקבוצה ששיחקו ביום שישי, הועלו לקבוצת הנוער ששבה לפסגת הליגה לנוער. הייתם חלבי, ערן מלכין, אמרי זייד וטל בויס 'העבירו' לא אוהבים כנראה להיות במקום השני...

הרכב "יואל": חגי ילון, אכרם שריח (איהב שאמי/63- בן אז'ובל/72), בר אביטן, אמרי זייד, ארנון רבינוביץ (אחמד שעבאן/41), גל גרינדרפר (טל בויס/52), ירדן שגיב, נירן רוטשטיין (עדן עקיבא/73), ערן מלכין, חמודי כנעאן, הייתם חלבי