נערים א': טעם חמוץ-מתוק לקבוצות מכבי חיפה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 23/02/2010 20:05:21

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

מאת : יצחק הברמן

 

יכולת לא משכנעת של המוליכה מכבי "יואל" חיפה (נערים א') הספיקה לה לזכות בניצחון מינימלי על מכבי הרצליה 0:1 ומזכה אותה בשבוע נוסף בראש הטבלה בהפרש עצום- 13 נקודות מהמקום השני בו מחזיקה מכבי נתניה.

לחיפה של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) 49 נקודות לעומת 36 שיש לנתניה והפרש שערים חלומי (8:62) מול 17:28 לסגנית.


גל גרינדרפר נוגח באקרובטיות. הפעם לא חדר לרשת. צילום: ג'ו הירש

כשמדובר על יכולת בינונית הכוונה אינה שחיפה נתקלה בקשיים מיוחדים מול הרצליה שכמעט ולא תקפה אלא הסתפקה ב...תפילות שהשער לא יגיע בדקה מוקדמת, מחשש לקריסה בהמשך.

החיפנים "נענו" לתפילות הרצליה ולמרות שליטה מוחלטת במגרש ולחץ כבד על שער הרצליה, לא נרשמו החטאות גדולות אלא מתי מעט הזדמנויות בתוך רחבת האורחים. ועם אותן מעט, תוצאה בהפרש שלושה-ארבעה שערים הייתה משקפת את הבדלי הרמות.

דווקא במחצית השנייה, הפחות טובה, חיפה השכילה לכבוש את שער הניצחון ששומר לה על מאזן נקי מאובדן נקודות- 9 ניצחונות בהם ספגה שלושה שערים בלבד לעומת 36 כיבושי זכות.


חלבי לא כבש מול הרצליה. לפרוץ פרץ. צילום: ג'ו הירש

בדקה ה-62 פרץ נירן רוטשטיין משמאל, ראה את בן אז'ובל מתמקם והגביה לעברו- כל מה שנותר לאחרון לעשות הסתכם בנגיחה לרשת- 0:1 לחיפה.

הרכב ה"ירוקים": חגי ילון, אכרם שריח, אמרי זייד, טל בויס, אחמד שעבאן (ארנון רבינוביץ/51), גל גרינדרפר (חמודי כנעאן/61), בר אביטן, נירן רוטשטיין, בן אז'ובל (איהב שאמי/72), ירדן שגיב, הייתם חלבי.

"שמעון" ממשיכים לחלק משלוח מנות לתחתית- הפעם עכו נהנתה


 

משהו מוזר עובר על קבוצתו של נאזי עודה, מכבי "שמעון" חיפה (נערים א') שהתחפשה בשבוע האחרון ל"סנטה קלאוס" הישראלי והפסידה לשתי הקבוצות האחרונות בטבלה.

במחזור הקודם נצרת-עילית נהנתה מטוב הלב, הפעם הצליחה הפועל עכו לחולל מהפך, לצאת מפיגור 1:0 (שער: דור כוכב) ולנצח 1:2 שהוריד את ה"שמעונים" למקום הרביעי בטבלה. זאת הפעם הראשונה העונה שבני העמק מפסידים שני משחקי ליגה ברציפות.