נערים א' : סיקור משחקי קבוצות מכבי חיפה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 12/04/2010 12:38:09

מאת : יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9613

 

שער שכבש בן אז'ובל ממכבי חיפה בבעיטת עונשין מהנקודה הלבנה הציל את קבוצתו מהפסד ביתי ראשון העונה. גם כך, אחרי עשרה ניצחונות ברציפות חיפה סיימה בתיקו 1:1 מול מכבי נתניה שיכולה להתגאות שהיא הקבוצה היחידה שגזלה מקבוצתו של אברהם אבוקרט ארבע נקודות מתוך השבע שהפסידה בסך הכל ב-22 המחזורים.

למרות שחיפה כבר הוכתרה כאלופה ושלושה משחקניה נמנו על סגל קבוצת הנוער (ערן מלכין, השוער חגי ילון והייתם חלבי) רצתה לשמור על הבית ולנצח את הנתנייתים שגם הפכו לקבוצה היחידה שלא הפסידה לאלופה הטרייה.

השער המהיר שכבשה בדקה השנייה, אחרי שכדור שהורחק הגיע לחלוץ נתנייתי בעט, בלם חיפה אמרי זייד ניסה להרחיק, שינה את מעוף הכדור שהטעה גם את השוער שושן וחדר לרשת.


נתניה סבלה ממנו קשות. נירן רוטשטיין. צילום: ג'ו הירש

מרגע זה ואילך, החיפנים השתלטו על מהלך העניינים ולרועץ עמדה להם יציאתו של החלוץ ה"חדש" ארנון רבינוביץ שנפצע בדקה ה-12 והוחלף על ידי כובש שער השוויון.

כל ניסיונות חיפה להשוות עלו בתוהו ויוצר המהומות הראשי, נירן רוטשטיין שפרץ שוב ושוב באגף השמאלי ופיטם את חבריו באין ספור כדורים שלא הפכו לשערים. בדקה ה-70 פרץ פעם נוספת, חדר לרחבה והוכשל. אז'ובל, בקור רוח הכניע את שוער נתניה שעשתה הכל כדי לצאת לפחות עם נקודה מ"קצף".
ומי שראה את שמחתם עם שריקת הסיום לא הבין מי זכתה באליפות ומי נאבקת על המקום השני כאשר בינה לראשונה מפריד...טלסקופ.

הרכב חיפה: רון שושן, אכרם שריח (עדן עקיבא/63),אמרי זייד, טל בויס, אחמד שעבאן, גל גרינדרפר, בר אביטן, ירדן שגיב (איהב שאמי/78), נירן רוטשטיין, חמודי כנעאן, ארנון רבינוביץ (בן אז'ובל/12).

מכבי "שמעון" חזרו למאבק על הסגנות- 0:1 על מכבי פ"ת


 

שער של מועאד שעבאן, דקה לשריקת המחצית העניקה ניצחון 0:1 למכבי "שמעון" חיפה על השנייה בטבלה, מכבי פתח תקווה ופתחה את המאבק על הסגנות. באליפות כבר זכתה מכבי "יואל" חיפה לה הפרש בן 19 נקודות על שתי הדולקות אחריה, מכבי פ"ת ומכבי נתניה (40), בני סכנין(38) הפועל חיפה ו"שמעון" אותה מאמן נאזי עודה (37 לכל אחת).