נערים א': "יואל" נפרד מנצרת בניצחון 1:3

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 10/05/2010 19:54:33

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9676

 

מאת : יצחק הברמן

 

אל מאות אלפי התיירים והצליינים הנוהגים לבקר מדי שנה בנצרת, הצטרפו ביום שישי גם שחקני האלופה מכבי "יואל" חיפה העורכים כעת מסע פרידה ברחבי הצפון.

התחנה הלפני אחרונה בדרך לסיום העונה הייתה מכבי אחי נצרת שבסוף העונה תיפרד מהליגה הארצית לנערים ותרד למחוזית. גם שחקניה לא ייפגשו יותר עם שחקני "יואל" מאחר ופני החיפנים לליגה הלאומית לנוער ולנצרת אין שם קבוצה.

על המשחק עצמו אין להכביר מילים. הוא היה חד צדדי, נצרת הצליחה להפתיע ולכבוש שער ואין קבוצות רבות מדי שכבשו מול ההגנה החזקה של חיפה בשני המשחקים.

השער הראשון והיחיד הובקע במחצית הראשונה. כדור פגע בידו של אחד משחקני ההגנה המארחת וערן מלכין לא התקשה לבעוט מהנקודה הלבנה.
במחצית השנייה, בהתקפה בודדת הצליח נצרת שאחד מחלוציה יגיע לעימות מול השוער חגי ילון והקשית מעליו ומיד אחר כך, מגן חיפני מסר מסירת פז ל...שחקן נצרת שלא האמין שחיפה כל כך נדיבת לב ומול שער חשוף החטיא.

וכשחיפה מחלקת מתנות ולא לוקחים, היא נעלבת וכובשת. בדקה ה-68 היה זה בן אז'ובל שבעט מחוץ לרחבה, השוער הדף והייתם חלבי עט על הריקושט וקבע 1:2.
חמש דקות לאחר מכן "בישול לא מתוכנן" של הייתם חלבי. הוא ניסה לבעוט בכדור שבטעות התגלגל לעברו של בן אז'ובל שחתם את תוצאת המשחק -1:3 לחיפה.

מעניין מה ההפרש בין האלופה "יואל" לסגניתה ? ודאי שחשוב- 18 נקודות ממכבי נתניה.

הרכב "יואל" רון שושן (חגי ילון/41), חמודי כנעאן, טל בויס, אמרי זייד, ארנון רבינוביץ (אחמד שעבאן/72), בר אביטן, ירדן שגיב (גל גרינדרפר/56), נירן רוטשטיין (בן אז'ובל/51), ערן מלכין, איהב שאמי (עדן עקיבא/ 70), הייתם חלבי.