נערים א' : מכבי חיפה סגרה את העונה עם שביעיה לרשתה של טוברוק

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 26/05/2010 17:27:56

מאת : יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9714

 

ככה מסיימים עונה גדולה.
האלופה שהוכתרה כבר לפני חודש וחצי, מכבי "יואל" חיפה קלקלה לאורחתה, בית"ר טוברוק את המאזן השנתי. זו הגיעה עם מאזן חיובי , יחסית לקבוצת מרכז טבלה (הפרש שערים 44-41) ויצאה מ"קצף" כשבאמתחתה לא פחות משבעה שערים.

מי שחשב שחניכיו של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) הגיעו למשחק הסיום כשהם לובשים בגדי ים מתחת למכנסיהם, לא הבין עד כמה טעה. תשאלו את שוער טוברוק.

החיפנים הסתערו על אורחיהם מפתיחת המשחק ולא נרגעו עד שריקת הסיום. חבל רק שהשוער רון שושן נאלץ לבלות החל משלהי המחצית הראשונה על מיטת הטיפולים בחדר המיון בבית החולים רמב"ם לשם הובהל עקב פגיעה בעינו.


חלבי (משמאל) זוכה לחיבוק מחברו נירן רוטשטיין. צילום: ג'ו הירש

את הסיפתח המהיר ערך חמודי כנעאן בדקה השנייה. בר אביטן הריץ אותו באגף הימני, פריצה מהירה ובהגיעו מול השוער הגביה מעליו והבקיע את שערו השלישי העונה- 0:1 לחיפה.

עד הדקה ה-18 נראה היה שחיפה תשחק על אדי הדלק האחרונים. מסתפק שה"מיכל" היה מלא ואותו אביטן (18) סיפק להייתם חלבי כדור אותו היה עליו רק לבעוט פנימה- 0:2.
חלבי זכאי היה לבעיטת עונשין(20) אחרי שהוכשל ברחבה והחליט לא ליפול, אך ביום כזה, מי שנופל- לא כובש.

כאמור, בדקה ה-38 השוער שושן יצא לקדם פני הרעה מול חלוץ טוברוק, נפגע בעינו ופונה כדי שיתפרו לו 8 תפרים. את מקומו תפס חגי ילון.

עם פתיחת המחצית השנייה נכנס לפעולה ערן מלכין. לא, הפעם לא כבש ונשאר עם מכסה נאה של 19 שערים, הפעם נכנס למטבח ו"בישל" שלושה שערים בזה אחר זה. 20 שניות לקחו לו לפרוץ, לשלוח כדור מדוד לחלבי שקבע 0:3.


מלכין חומק מקשר טוברוק בדרך לבישול שער נוסף. צילום: ג'ו הירש

מלכין (45) הוסיף מסירה שנייה לחלבי שכבש שוב וכדי לסגור עשר דקות "חמות", החליף את השחקן הכובש, מסר לבן אז'ובל שנכנס שתי דקות קודם לכן, זה בעט כדור חלש שהשוער זינק והדף לרגליו ופעם שנייה אז'ובל בינגו- 0:5.

גם לעומר פאר הייתה כניסה סוערת למשחק. שש דקות אחרי, אז'ובל מסר לו ופאר שכבש עד כה שער אחד הכפיל את מנת השערים שלו בגלישה ובעיטה לפינה הרחוקה- 0:6.

הסיום שייך אף הוא לפאר. חלבי בעט לשער, השוער הנתנייתי שוב קלט ושמט וכובש השער השישי עט על המציאה וסגר עניין- 0:7 בדרך לעונה חלומית שהסתיימה ב"פור" של 18 נקודות מהסגנית (מי זאת?).

הרכב "יואל": רון שושן (חגי ילון/38), אכרם שריח (עדן עקיבא/57), אמרי זייד, טל בויס, אחמד שעבאן, גל גרינדרפר, בר אביטן, נירן רוטשטיין (עומר פאר/52), ערן מלכין (איהב שאמי/59), חמודי כנעאן (בן אז'ובל/ 47), הייתם חלבי.