נערים א' : יואל ניצח את שמעון בדרבי הפנימי של מכבי חיפה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 14/10/2010 09:22:58

באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/?w=/3042/1741917

"אני גאה בשתי הקבוצות שהציגו מולנו כדורגל חיובי, התקפי ונתנו לנו תקווה ששחקנים טובים מופיעים בשורותיהן וחלקם אף יגיע לקבוצת הנוער שלנו. אני שבע רצון ממה שראיתי. כמובן שאיננו נחים על זרי הדפנה ולמרות התוצאה, העבודה האמיתית נמשכת מעבר למשחק"- כך סיכם שמוליק חנין, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער במכבי חיפה את הדרבי הפנימי בליגה הארצית לנערים א' בסיומו הביסה מכבי "יואל" את האחות הקטנה "שמעון" בתוצאה 2:7.


ללא ספק, זה היה "משחק מטורף" ולראשונה במפגשים בין השתיים, שיוקרה רבה טמונה בהם, מובקעת כמות סיטונית כזאת של שערים.

משחק ההגנה משני עברי המגרש היה חלש ומי שהכריע את המשחק היה החלק הקדמי של "יואל" שנהנה מיום מצוין של שובל גוזלן (שלושער) ורועי עטר (צמד) ששבו חדים מנבחרת נערים א' ששיחקה באירופה ולא עשתה חיל.

במשחק זה הצליחו שחקני ,יואל" לכבוש במשחק אחד יותר מאשר בשלושת המחזורים הראשונים גם יחד (6). אותם הדברים אמורים גם לגבי הגנת "שמעון", במקרה זה המארחת ב...."קצף" שעד כה ספגה ארבעה שערים ובבת אחת "שבע בום".

למאמן החיפני גילי לבנדה (מנהל: מנשה זלמן) עדיין אין את הזכות להעמיד את ההרכב הטוב ביותר שלו. מלבד שלושת שחקני הנבחרת אותם ראה רק בתמונות, רועי עטר, איסמעיל ריאן ואורי צעדון, לא עמדו לרשותו המגן יובל יוסיפוביץ הפצוע מזה שבועיים, הקשר מייקל סממה שנפגע בברכו, הוחלף כבר אחרי תריסר דקות וקשר נוסף, רז שטיין עדיין לא פתח את העונה עקב פציעה ממושכת.

עד לדקה ה-17 בה כבשו הבלם ואסים הלון ורועי עטר את השערים הראשונים, נדמה היה שלא תהיינה בעיות מול קבוצתו של שלומי וייצמן, מאמן "שמעון".


אלא ששער של ירין עובד כבר הכניס נופך חדש למשחק. לא לזמן רב. שובל גוזלן החל לכבוש (33), עטר המשיך (48) ודקה אחר כך, סאמר זידאן צימק שוב.

מכאן ואילך, התקפת "יואל" ניצלה כל טעות בהגנת "שמעון" ופרצות רבות היו בה, גוזלן (51), עדי קונסטנטינוס (61) ושוב גוזלן שלחו את היריבה למקום התשיעי, בשעה שהם התקדמו למקום הרביעי, מרחק נקודה מהמוליכה בני סכנין (10). לחמש קבוצות תשע נקודות.