נערים א' : מחזור צולע לקבוצות מכבי חיפה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 24/01/2011 18:24:54

מאת : יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/?w=/3042/1783814

 

אין נביא בעירו- תשאלו את גילי לבנדה, מאמנה של קבוצת מכבי "יואל" חיפה. מי שהגיע למחלקת הנוער של מכבי חיפה וכבר הספיק לזכות באליפויות וגביע, לא "אוהב" את אם המושבות.


 

בסיבוב הקודם הפסיד למכבי פתח-תקווה 4:1 והשבת קבוצתו, שהוליכה את הטבלה, שבה כדי לנחול הפסד נוסף, הפעם לקבוצת נעוריו, הפועל 2:0.


 

התוצאה המיידית: התחלקות מהמקום הראשון לשני ופתיחת פער של מכבי פתח-תקווה שתגיע ל"קצף" בשבוע הקרוב למשחק שנחשב ל"משחק העונה" של חיפה.


 


 

ראשי הפועל פתח-תקווה ידעו שעליהם לבלום בכל מחיר את חיפה והעתיקו את המשחק מאוניברסיטת תל-אביב שם הם מקיימים בדרך כלל את משחקי הבית ל"מגרש" (נא לא למחוק את המרכאות) בשכונת מחנה-יהודה.


 

פעם יצאו מהמגרש הזה שחקנים טכניים נפלאים, היום אי אפשר להוציא אפילו כדורגל נורמלי. שיטת הבום-בום שלטה במשחק, חיפה הטכנית לא הצליחה לחדור מבעד להגנתה החזקה של הפועל וכל מה שנותר ללבנדה (מנהל: מנשה זלמן) וחניכיו, להמתין לאיזו הברקה שתנצח עבורם את המשחק.


 

זו בוששה להגיע ומי שגזרה קופון, המארחת שעלתה ליתרון בדקה ה-25. כדור קרן שהוגבה לפינה הקצרה מצא דווקא את ראשו של הבלם החיפני ואסים הלון שבעל כורחו נגח לרשתו הוא בניסיון ההרחקה- 0:1 וחוסר מזל לבלם ששב למשחק זה מהרחקה. מן הפח אל הפחת.


 


 

שחקני חיפה 'תפסו עצבים' שהתבטא בספיגה של ארבעה כרטיסים צהובים מתוך הששה שהונפו במשחק, התקשו להתרכז ורמת משחקם לא תאמה את כישרונם. גם המזל היה מהם והלאה וכדוריהם של יובל יוסיפוביץ ועטטא ג'אבר נדבקו למשקוף שער המארחים ותו לא.

 

בסיום, כדי להציל לפחות נקודה, לבנדה ניסה באצמעות שלושה חלוצים לכבוש שער שוויון וכמו שתמיד בכדורגל, גם הפעם הכדור שכן פעם נוספת בשערו של איציק מזרחי, אחרי התקפה מתפרצת בדקת הסיום.

 

לא פחות מארבע קבוצות, כולל "יואל" ימתינו לתוצאת מפגש הצמרת בשבת. מכבי פ"ת תנסה לא להפסיד, כי יש לה שלוש נקודות יותר מהשאר (32) אבל חיפה (29), מכבי נתניה וטוברוק (אף להן 29) וקריית שמונה (28) ימתינו לבשורה חיפנית.

 

הרכב "יואל": איציק מזרחי, יובל יוסיפוביץ, ואסים הלון, עדן גנדלר (מייקל סממה/71), אורי צעדון, עטאא ג'אבר, עדי קונסטנטינוס, בן רייכרט (רועי שחר/80), רועי עטר, יובל קרן (שגיא אלנברג/54), שובל גוזלן.

 

תיקו מאופס למכבי "שמעון" בקרב התחתית באום-אל-פאחם

 

מכבי "שמעון" חיפה הצליחה לשוב בשלום ממאבק התחתית מול אום אל-פאחם, הנאבקת מולה כנגד הירידה מהליגה הארצית.

 

קבוצתו של שלומי וייצמן סיימה בתיקו 0:0 וזו כבר בשורה טובה שההגנה שספגה בכל 12 המחזורים הראשונים, מצליחה לשמור על שער נקי במהלך 180 דקות.

 

הנקודה דווקא החמירה את מצבה של "שמעון" מאחר והפועל כפר סבא פתחה במסע ניצחונות שהחל, עד כמה מצחיק, במשחק הגביע מול "שמעון" (1:4).

כעת הפער מהקו האדום שלוש נקודות ובסיבוב השני ייערך מאבק על הכרטיס השלישי, ככל הנראה בין מכבי הרצליה, נשר, "שמעון" וכפר סבא.