נערים א' : ניצחון חשוב למכבי חיפה / נהלל על הפועל חיפה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 21/02/2011 14:48:02

מאת : יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


http://maccabi-haifafc.walla.co.il/?w=/3042/1795299

בנקודת זמן מסוימת, יכולת טובה חייבת להניב פירות. במקרה של מכבי "שמעון" חיפה, קבוצת נערים א' מהשלוחה בנהלל, אחרי האכזבות מול שתי קבוצות הצמרת, מכבי נתניה (1:1) ומכבי "יואל" (3:2) חיפשה קבוצתו של שלומי וייצמן את ה'קורבן' שישלב בתוכו גם את יכולתה הטובה וגם ישאיר בידה את הנקודות.

התזמון פנטסטי: ניצחון חוץ ראשון העונה, אחרי שמונה ניסיונות כושלים והתרחקות קלה מה"קו האדום". לאור הפסדה הביתי של הפועל כפר סבא למכבי הרצליה, ניצחון "שמעון" מרחיק אותה מרחק ארבע נקודות מיריבתה הבלעדית למאבק הירידה. את שתי האחרות, נצרת-עילית ואום אל-פאחם רק נס יכול להציל.


בהשראת ניצחון קבוצת הנוער של מכבי חיפה בדרבי על הפועל 0:3 עלו ה"שמעונים" למגרש בירכא (הפועל ארחה) נחושים לא להפסיד. הייתה להם סיבה טובה לאופטימיות, כי מאז שקבוצות נערים א' וב' נקראות ע"ש שמעון תורג'מן ז"ל, המאזן מול הפועל חיפה מצוין: 12 משחקים, 6 ניצחונות, 3 הפסדים ו-3 תוצאות תיקו, שתיים מהן בעונה הקודמת.

חלקו הראשון של המשחק לא העיד על המשכו. ניב פוגל מהפועל , בעבר שחקן במחלקת הנוער של מכבי חיפה כבש (25) אבל האדומים עלזו חמש דקות בלבד. יותם כהן שהוכנס בדקה ה-23 מיהר לכבוש ואיזן את התוצאה.

במחצית השנייה מהפך. עיסאם דחדל (47) העניק לנהלל יתרון ומארק אנטלמן, מלך שערי הקבוצה, ביסס אותו (73) וגרם לשמחה גדולה במחנה הירוק מהעמק.