נערים א' : רועי עטר כבש שלושער , מכבי חיפה התחלפה עם טוברוק

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 17/04/2011 08:01:51

מאת : יצחק הברמן – באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה
צילום : ג'ו הירש

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/?w=/3042/1816024

 

למשחק כזה המתינו שחקני מכבי "יואל" חיפה כמעט עונה שלמה.
בדיעבד, יכלו למנוע מעצמם את המצב של "חרב על הצוואר" אבל בכדורגל אין הזמנות. ציפיות כן.


 

ובמשחק אמיתי של "מאני טיים" כאשר "יואל" עושים מאמצים להתברג בין שלוש הקבוצות הראשונות שתלכנה למשחקי פליי-אוף מול שלוש הראשונות בליגה הארצית דרום, גילו הבוקר חניכיו של גילי לבנדה (מנהל: מנשה זלמן) נחישות בלתי רגילה והדהימו את השנייה בטבלה בביתה 0:4 !!


 

בזמן שהתהפכתם על הצד השני במיטה, עשו שחקני חיפה דרכם לעיר היהלומים. אמנם, הבית"רים הופתעו שבוע קודם לכן בגביע בסכנין אבל נדמה היה שיבקשו לכפר על כך בניצחון על חיפה, אלופת השנתיים האחרונות. בנוסף, טרם שכחו שם שחיפה הביסה אותם גם בסיבוב הראשון (0:4).


 


 

לא היה זה משחק חד-צדדי. אם לדייק, זה היה מפגן תכליתיות מדהים מצד החיפנים שכבשו שערים בהתקפות מתפרצות שהפתיעו את שחקני נתניה שביקשו לנסות ולהשוות, אחרי שנקלעו לפיגור מוקדם.


 

זה הגיע בדקה התשיעית. מיכה לאוטה שמתחיל לחזור לכושרו מלפני הפציעה, פרץ והוציא כדור רוחב לעברו של עטר שמקרוב קבע 0:1.


 

נתניה הסתערה קדימה וחטפה. המשחק הטאקטי של חיפה הנחית לה נוק-אאוט שני: איסמעיל ריאן פרץ נפלא, בעט ועל הכדור הנהדף הסתער רועי עטר והבקיע בשנית- 0:2 לחיפה.


 


 

המארחים ניסו שוב ושוב להבקיע את שער חיפה, ללא הצלחה בשעה שחיפה המשיכה לכבוש. שוב היה זה איסמעיל ריאן (47) שהרים כדור לרחבה ועטר התרומם ונגח לרשת את השלושער השלישי שלו בעונה זו ובסך הכל 13 שערי ליגה.


 

הקונצרט החיפני לא הסתיים. בחלוף ארבע דקות לאוטה הקשית צ'יפ קטן מעל הבלם ממולו, השאיר את איסמעיל ריאן עם הכדור וזה ללא שהיות בעט לפינה הרחוקה וקבע 0:4 שלמעשה הכניס חזק-חזק את מכבי לתמונת השלוש ממנה הייתה רחוקה לפני כחודש.


 

כל שחקני חיפה השקיעו את כל מה שהיה להם ולבד מהמבקיעים וה"מבשלים", היה זה יומו של הקשר רועי שחר שהצטיין.
בשעה שמכבי פתח תקווה רחוקה מהדולקות אחריה, חיפה וטוברוק החליפו ביניהן מקומות. "יואל" עברו למקום השני, נתניה ירדה לשלישי כאשר לשתיהן 50 נקודות.


 


 

נתנייתית שניייה, מכבי נתניה, עדיין בתמונה (47 נקודות) אך תוצאת התיקו בקריית-חיים מול הפועל חיפה (1:1) הפחיתה משהו מסיכוייה כאשר שני מחזורים בלבד נותרו לסיום העונה הרגילה.


 

ל"יואל" מצפה בשבוע הבא דרבי מסקרן מול הפועל בקריית-חיים ובמחזור האחרון תארח את מכבי הרצליה שסיימה למעשה את מבצע ההצלה שלה בליגה.

 

הרכב "יואל": רז בז'רנו, יובל יוסיפוביץ, ואסים הלון, עדן גנדלר, אורי צעדון, ג'אבר עטאא (מור זיו/74), רועי שחר, איסמעיל ריאן (רז שטיין/69), מיכה לאוטה (בן רייכרט/62), רועי עטר, שובל גוזלן (שגיא אלנברג/77).