מכבי חיפה: רשמים מטורניר "סלר קאפ" בו השתתפה קבוצת נערים א'

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 26/12/2013 19:25:02

מאת: עובד גבריאל - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

נערי "יואל" סיימו את הסיבוב הראשון ב-Saller cup שנערך בגיאורגיה עם שלושה הפסדים מינמליים. המאמן, אורי גוטמן: "זאת התנסות טובה, המון משחקים בקצב גבוה." (צילום: ג'ו הירש)

נערי "יואל". הירוקים ספגו שלושה הפסדים בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)נערי "יואל". הירוקים ספגו שלושה הפסדים בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)

נערי "יואל". הירוקים ספגו שלושה הפסדים בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)

מוחמד עוואד. צמד לחלוץ הירוק בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)מוחמד עוואד. צמד לחלוץ הירוק בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)

מוחמד עוואד. צמד לחלוץ הירוק בסיבוב המוקדם. (צילום: ג'ו הירש)

ים כהן. בעיטה טובה של הקשר למשקוף הובילה לשער המצמק של הירוקים מול דינייפרו.ים כהן. בעיטה טובה של הקשר למשקוף הובילה לשער המצמק של הירוקים מול דינייפרו.

ים כהן. בעיטה טובה של הקשר למשקוף הובילה לשער המצמק של הירוקים מול דינייפרו.

נערים א' "יואל" סוגרים את הסיבוב הראשון בטורניר ה-Saller cup שנערך בגיאורגיה עם שלושה הפסדים.

החניכים של אורי גוטמן פגשו למשחק השני בטורניר את אתלטיקו מדריד מספרד לאחר ההפסד במשחק הראשון לסבורטלו המקומית.

נערי "יואל" הציגו 2 מחציות שונות בתכלית. בחצי הראשון עמדו הירוקים כשווים מול האדומים לבנים מספרד וירדו להפסקה בשיוויון מאופס. המחצית השנייה הייתה אופרה אחרת לחלוטין: הירוקים של אורי גוטמן לא הצליחו לשמור על הקצב הגבוה של החצי הראשון, ספגו פעמיים וירדו מנוצחים. 
2:0 בסיום לאתלטיקו מדריד.

במשחק שסגר את הסיבוב הראשון פגשו נערי "יואל" את דינייפרו האוקראינית. הירוקים ניקלעו לפיגור 2:0 אך הצליחו לחזור להתמודדות בזכות שער מצמק של החלוץ, מוחמד עוואד, שהשתלט על כדור חוזר מהמשקוף לאחר בעיטה של ים כהן וכבש את שערו ה-2 בטורניר.

הירוקים לחצו במטרה להשיג את השיוויון אך חוסר ריכוז מול השער מנע מהם את הנקודה הראשונה בסיבוב המוקדם. סיום הראה לוח התוצאות 2:1 לזכות המקבילה מאוקראינה.

המאמן, אורי גוטמן סיכם את הסיבוב הראשון ואמר: "זאת התמודדות טובה לשחקנים מול קבוצות מאורגנות. התנסות חשובה וחיובית של משחקים בקצב גבוה.