מכבי חיפה: סיכום סופ"ש במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 20/05/2014 11:56:43

מאת: עובד גבריאל - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

קבוצות הנערים של מחלקת הנוער סוגרות שבת של תארים. צילום: אתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

אורי גוטמן וחניכיו התאוששו מההפסד בגמר גביע המדינה עם ניצחון בסכנין. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)אורי גוטמן וחניכיו התאוששו מההפסד בגמר גביע המדינה עם ניצחון בסכנין. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

אורי גוטמן וחניכיו התאוששו מההפסד בגמר גביע המדינה עם ניצחון בסכנין. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

נערי "יהויכים" מודים לקהל. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)נערי "יהויכים" מודים לקהל. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

נערי "יהויכים" מודים לקהל. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

נערי "יהוכים" אלופים!. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)נערי "יהוכים" אלופים!. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

נערי "יהוכים" אלופים!. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

נערים א' "יואל" יצאו למפגש חוץ מסקרן נגד בני סכנין. החניכים של אורי גוטמן התאוששו מההפסד בגמר הגביע עם ניצחון 2:1 נגד האדומים מסכנין. על השערים בירוק חתומים: מוחמד עוואד וסער פדידה.

נערים א' "שמעון" אירחו בנהלל את מ.ס צפת כרמיאל. החניכים של סמי מיכאלוב לא התקשו וחגגו ניצחון 0:3 מרשים בדרך לזכייה באליפות ליגת נערים א' ארצית צפון!. הירוקים נהנו משערים של חו רובשיץ (2) ואוסמה חלילה ויכולים לסמן את העונה הזו כמוצלחת לאחר שהבטיחו את התואר 2 מחזורים לסיום העונה הסדירה.

נערים ב' "יהויכים" פגשו בקצף את מ.ס נשר. הירוקים הגיעו למפגש כאלופים והמשחק שימש כבצה קטנה לטקס ההכתרה. החניכים של גילי לבנדה לא התקשו וגברו על האורחים 1:5 לאחר שערים של ים כהן (2), גל קתבי, איימן כיאל ויובל אורן. נערי "יהויכים" מניפים את צלחת האליפות של ליגת נערים ב' ארצית צפון וכעת הם ממתינים למפגשי אלוף האלופים.

גלריית התמונות המלאה בדף הפייסבוק הרשמי של מחלקת הנוער.

נערים ג' "גולדשנפלד" פגשו יצאו לבית וגן למפגש נגד בית"ר ירושלים. החניכים של ענבל נמני לא הצליחו לחזור מהבירה עם נקודות וספגו הפסד 1:3. את השער היחיד לזכות הירוקים כבש אחמד דיב.

קבוצות הילדים והטרום של מחלקת הנוער סוגרות שבת של סוף עונה. צילום: אתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ילדי "מיכאל" חזק בתמונת האליפות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)ילדי "מיכאל" חזק בתמונת האליפות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ילדי "מיכאל" חזק בתמונת האליפות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ילדי "אפרים" יכולים להכריע את האליפות במחזור הקרוב. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)ילדי "אפרים" יכולים להכריע את האליפות במחזור הקרוב. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ילדי "אפרים" יכולים להכריע את האליפות במחזור הקרוב. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ילדים א' "מיכאל" יצאו להוד השרון למפגש נגד הפועל המקומית. החניכים של משה שושן גברו על המקומיים בתוצאה 4:0 והקרב על האליפות נשאר פתוח לחלוטין. על השערים בירוק חתומים: עילאי אלמקייס (2), שאדי מסרוואה ושער עצמי.

ילדים ב' "אפרים" פגשו בקצף את מכבי עמק חפר. החניכים של יורם בסר רושמים ניצחון חשוב בדרך לאליפות. 
ילדי "אפרים" גברו בקצף על האורחים מעמק חפר בתוצאה 1:6 וכעת הם רחוקים ניצחון אחד בלבד מאליפות!. על השערים בירוק חתומים: רועי מרדכי (2), חנן ביטון, אוריאל אלבילייה, אלדר אוחיון ועבדאללה חליחל.

גלריית התמונות המלאה בדף הפייסבוק הרשמי של מחלקת הנוער.

ילדים ב' "גולדשנפלד" אירחו בנהלל את בני יהודה תל-אביב. החניכים של אריק מלכה והכתומים נפרדו בתוצאה 2:2. על השערים בירוק חתום ג'ורג' חורי שכבש צמד נאה.

ילדים ג' "עודד" יצאו לכפ"ס למפגש נגד הפועל המקומית. החניכים של רפי כהן חוגגים ניצחון 8:0 חלק. על חגיגת השערים הירוקה חתומים: ליעד חמו (2), יהב פדידה (2), בר שרביט, דאוד מרעי, מתן אשכנזי ותמיר ארבל.

טרום א' "ישעיהו" פגשו בקצף את מכבי נתניה החזקה. מחזיקת גביע המדינה בראשותו של אשר עלמני רשמה ניצחון 4:6 יוקרתי נגדש הצהובים מעיר היהלומים.

טרום א' "גולדשנפלד" אירחו בנהלל את הפועל רעננה. החניכים של ליעד לבנסבולד לא התקשו נגד האדומים מרעננה ורשמו בסיום ניצחון 3:6 נאה.