נוער - ליגת העל: מכבי חיפה חזרה לנצח

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 01/02/2015 08:49:47

מאת: יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור השבעה עשר של ליגת טוטו לנוער, חניכיו של אברהם אבוקרט אירחו בקצף את הפועל ראשון לציון. הירוקים מצאו את הרשת באמצעות מוחמד עוואד (33' ו - 42') ושער נוסף של פארס מרג'יה (85') העניק ניצחון מרשים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, מרוצה מהניצחון של חניכיו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).אברהם אבוקרט, מרוצה מהניצחון של חניכיו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, מרוצה מהניצחון של חניכיו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מוחמד עוואד, צמד מרשים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).מוחמד עוואד, צמד מרשים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מוחמד עוואד, צמד מרשים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

לאחר התיקו הדרמטי בשבוע שעבר, חזרה מכבי "שמואל" חיפה לביתה ואירחה בקצף את הפועל ראשון לציון. הירוקים, רצו לשוב אל מסלול הנצחנות ולהישאר בדבוקת הצמרת. המאמן, אברהם אבוקרט, ביצע מספר שינויים בהרכב לאחר ששון וייסמן ועיאד חבשי זומנו לסגל הבוגרת. אך, גם בלעדיהם צלחו הירוקים הצעירים את המשימה וניצחו בצורה מרשימה, לאחר שמוחמד עוואד הרשית פעמיים במחצית הראשונה (33' ו - 42') ושער נוסף של פארס מרג'יה במחצית השנייה (85') קבע את תוצאת המשחק.

מהלך המשחק:

דקה 33': כדור עומק טוב של איתן וולבלום מגיע למוחמד עוואד שמול השוער לא מתבלבל, מוצא את הרשת וקובע 0:1 לזכות הירוקים!

דקה 42': השוער הירוק, טל בומשטיין, בכדור ארוך מצוין מוצא את מוחמד עוואד שבהקפצה אלגנטית קובע 0:2 נאה ומשלים צמד!

מחצית שנייה:

דקה 85': גל קתבי מעביר כדור רוחב לים כהן שבאמצעות החזה משאיר לפארס מרג'יה שמול השוער יורה פנימה וקובע 0:3 לחניכים של אבוקרט.

הרכב מכבי "שמאול" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, דניאל טוויזר, יהב גורפנקל, נטע לביא, איתן וולבלום, ערן ביטון, רז מאיר, מוחמד עוואד ועמית זנטי.

כן שותפו: ים כהן, פארס מרג'יה, גל קתבי, אחמד צביח וסהר פדידיה.