נוער - ליגת העל: הפעם מכבי חיפה לא נזקקה לנס

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 19/04/2015 17:02:54

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

מכבי "שמואל" חיפה פגשה את סקציה נס ציונה במסגרת המחזור ה - 26 של ליגת טוטו לנוער. שון וייסמן, כבש שלושער תוך 14 דקות (56', 68' ו - 70') והעניק ניצחון חשוב לבחורים של אברהם אבוקרט. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים הצעירים, נמצאים בשלב חשוב של העונה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).הירוקים הצעירים, נמצאים בשלב חשוב של העונה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים הצעירים, נמצאים בשלב חשוב של העונה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).ים כהן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, שלושער מרשים של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).שון וייסמן, שלושער מרשים של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, שלושער מרשים של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

רגע לפני משחק העונה נגד מכבי תל אביב ב"קצף", יצאה מכבי "שמואל" חיפה למפגש נגד סקציה נס ציונה. חניכיו של אברהם אבוקרט, נמצאים כעת בשלב קריטי של העונה ומבינים שכל כל תוצאה פרט לניצחון עשויה להרחיק את הירוקים מהמאבק על תואר האליפות. מאמן הקבוצה, ביצע שני שינויים בהרכב הפותח כאשר ים כהן ויונתן לוי קיבלו מקום ב-11 הפותחים.

המחצית הראשונה התנהלה תחת שליטה של חיפה שאף הגיעה למספר מצבים קורצים, אך לא תרגמה זאת לשערים והשופט הוריד את שחקני שתי הקבוצות לחדרי ההלבשה כשהתוצאה מאופסת.

המחצית השנייה הייתה כבר אופרה אחרת לחלוטין עבור מכבי "שמואל" חיפה ובמיוחד עבור חלוץ הקבוצה, שון וייסמן. החלוץ הפעלתן, העניק יתרון לקבוצה כעשר דקות מפתיחת המחצית השנייה. אך, לא סיים בכך ובחלוף 12 דקות הכפיל את התוצאה והשלים צמד אישי. וייסמן, לא סיים עוד לחגוג את השער וכבר מצא עצמו פורץ לרחבה ומכניע את השוער המקומי ובכך השלים שלושער בתוך 14 דקות! עד לסיום, התוצאה נשמרה ומכבי "שמואל" חיפה רושמת ניצחון חשוב ומגיעה מוכנה למשחק העונה בשבוע הבא.

מהלך המשחק:

דקה 8': כדור עומק של ערן ביטון מגיע לשון וייסמן שבועט טוב אך השוער הודף לקרן.

דקה 9': קרן לירוקים. דניאל טוויזר עולה מעל כולם אך הנגיחה שלו חולפת קרוב למשקוף.

דקה 12': לחץ של הירוקים. כדור רוחב של ערן ביטון מגיע למוחמד עוואד שנגיעה מחפש את הרשת אך התערבות של ההגנה המקומית מונעת יתרון ירוק.

דקה 21': הזדמנות ענקית לירוקים. מוחמד עוואד מקבל כדור עומק מצוין מערן ביטון אך החלוץ הירוק לא מצליח להכניע את השוער המקומי.

דקה 24': שוב ערן ביטון הפעלתן בפעולה טובה. הקשר הירוק בועט מ-18 מטרים כדור שננעץ בעמוד.

דקה 34': הזדמנות ראשונה למקומיים. כדור רוחב מאגף ימין מגיע לחלוץ נס ציונה שמנסה להכניע את בומשטיין אך השוער המצוין הודף היטב.

דקה 44': החמצה נוספת לחניכיו של אבוקרט. שון וייסמן מוצא את עמית זנטי שמתוך הרחבה בועט החוצה.

מחצית שנייה:

דקה 48': ערן ביטון מגיע למצב קורץ ברחבה אך מנסה למצוא את חבריו במקום לבעוט לשער.

דקה 56': 1-0 לירוקים! דאבל פס מצוין בין מוחמד עוואד לשון וייסמן ברחבה מסתיים בשער מצוין של וייסמן.

דקה 59': שון וייסמן עובר מצוין 2 מגנים ומזווית קשה בועט ליד הקורה.

דקה 65': עמית זנטי פורץ מאגף שמאל, בועט חזק אך השוער המקומי הודף.

דקה 66': מוחמד עוואד מקבל כדור מצוין ברחבה, עובר את השוער שמכשיל אותו מאחור. השופט מצביע על הנקודה ומראה לשוער כרטיס אדום.

דקה 68': שון וייסמן מכפיל את התוצאה לאחר בעיטה מוצלחת מהנקודה הלבנה.

דקה 70': החלוץ הירוק משלים שלושער! פריצה מצוינת לרחבה של וייסמן בסופה מכניע בבעיטה חכמה את השוער המקומי ומעלה את הירוקים ל - 3:0.

דקה 80': תרגיל קרן ירוק מסתיים בהרמה של רז מאיר לבלם, דניאל טוויזר שבועט מהאוויר אך השוער המחליף של המקומיים הודף היטב.

דקה 88': כדור רוחב מצוין של עומר כהן מגיע למוחמד עוואד שמתוך הרחבה בועו כדור שחומק ליד הקורה המקומית.

כן שותפו: רז מאיר, ווליד דרוויש, אחמד צביח, עומר כהן וג'ק לואיס.