נוער - ליגת העל: מכבי חיפה מצדיעה לאברהם אבוקרט

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 04/06/2015 22:15:59

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

מועדון כדורגל מכבי חיפה מודה לאברהם אבוקרט על תקופתו בקבוצת הנוער, תקופה בה הוביל את הקבוצה לזכייה ב-2 דאבלים רצופים. אבוקרט אמר לאתר הרשמי: " מודה לצוות הניהולי על האמון ולצוות המקצועי על העזרה, הליווי ושיתוף הפעולה שהוביל אותנו להישגים".

אבוקרט. 2 דאבלים מרשימים לקבוצת הנוער בתקופתו. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)אבוקרט. 2 דאבלים מרשימים לקבוצת הנוער בתקופתו. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

אבוקרט. 2 דאבלים מרשימים לקבוצת הנוער בתקופתו. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

2 דאבלים ב-3 עונות לאבוקרט יחד עם קבוצת הנוער. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה2 דאבלים ב-3 עונות לאבוקרט יחד עם קבוצת הנוער. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה

2 דאבלים ב-3 עונות לאבוקרט יחד עם קבוצת הנוער. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה

היום מונה איתי מרדכי למאמן קבוצת הנוער והחליף בתפקיד את אברהם אבוקרט, אחד מגדולי השחקנים של מכבי חיפה וקפטן הירוקים בעבר שסיים את תפקידו כמאמן קבוצת הנוער לאחר 3 שנים.

אבוקרט שימש כמאמן קבוצת הנוער בשלושת העונות האחרונות והיה שותף לזכייה בשתי דאבלים רצופים המהווים הישג חסר תקדים בכדורגל הישראלי.

עונתו הראשונה כמאמן קבוצת הנוער החלה במחזור העשירי כאשר החליף את אריק בנאדו בעמדת המאמן הראשי. תחת שרביטו של אבוקרט דהרו הירוקים לאליפות מרשימה וזכייה בגביע המדינה לאחר ניצחון דרמטי נגד מכבי נתניה במשחק הגמר.

בעונתו השנייה על קווים הוליך אבוקרט את חניכיו לראשות הטבלה ולמעמד גמר הגביע בו רשמו הירוקים ניצחון 0:4 מרשים נגד הפועל חיפה באצטדיון קריית אליעזר לנגד 10,000 צופים, מספר שיא במשחק נוער בישראל.

בעונתו האחרונה ביצעה קבוצת הנוער ריענון רציני בסגל אך חוזקה לא נפגע והיא התמודדה עד מחזורי הסיום על תואר האליפות.

לאתר הרשמי אמר אבוקרט: "עבדנו לפי דרך וערכי המועדון, חינכנו שחקנים ושמחנו לראות אותם מצליחים ופורחים בליגת העל. הצלחנו לעמוד ביעדים ולבנות קבוצה הישגית שזכתה בתארים תוך הצגת כדורגל טוב ומהנה. אני מאחל למאמן הבא הצלחה, אנחנו משאירים חומר שחקנים טוב ואיכותי שכבר הוכיח את עצמו במהלך העונה הנוכחית. אני מודה לצוות הניהולי על האמון ולצוות המקצועי על העזרה, הליווי ושיתוף הפעולה שהוביל אותנו להישגים".

מועדון כדורגל מכבי חיפה מודה לאברהם אבוקרט על על תקופה נפלאה בקבוצת הנוער ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך.