נוער - ליגת העל: מכבי חיפה החלה במחנה אימונים בפולין

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 13/08/2015 23:31:44

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

החניכים של איתי מרדכי נחתו בפולין והחלו את מחנה האימונים המסורתי לקראת פתיחת העונה. מרדכי: "מטרות המחנה הם השגת יעדים מקצועיים ברמה האישית החוליתית והקבוצתית. כמו כן גיבוש חברתי ויצירת יחידה אחת מגובשת ומתואמת חברתית ומקצועית."

צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפה

קבוצת הנוער המריאה כמידי שנה למחנה אימונים לקראת פתיחת עונת המשחקים.

כמידי שנה בקבוצת הנוער ישנם שינויים רבים בסגל ושחקנים רבים שסיימו גיל נוער עזבו, במקומם הגיע שנתון חדש לאחר זכייה באליפות נערים א'.

על הקווים ישנו שינוי נוסף, איתי מרדכי חזר לקדנציה שנייה בקבוצת הנוער הירוקה.

הקבוצה המריאה לפולין בלילה שבין שלישי לרביעי ונחתה אתמול בבוקר בורשה, לאחר התארגנות מהירה הספיקו החניכים של מרדכי לקיים אתמול אימון ואסיפה קבוצתית שפתחה את המחנה.

המאמן, איתי מרדכי אמר לאתר הרשמי: " הגענו למיתקן מצוין שעונה על כל הצרכים לקיום מחנה אימונים ברמה הגבוהה ביותר. במחנה מתוכננים 12 אימונים ושלושה משחקים נגד קבוצות מהליגה הראשונה בפולין. מטרות המחנה הם השגת יעדים מקצועיים ברמה האישית, החוליתית והקבוצתית. כמו כן גיבוש חברתי ויצירת יחידה אחת מגובשת ומתואמת חברתית ומקצועית. לצוות האימון צורף גם מאמן מנטאלי ואנו נותנים לנושא חשיבות רבה. המחנה התחיל מצויין אתמול עם שני אימונים אסיפות dvd ושיחות אישיות. "

מי שמלווה את המחנה הוא מנהלה המקצועי של המחלקה, יניב כהן שאמר: " כמידי שנה אנו רואים חשיבות עליונה בקיום מחנה אימונים בתנאים הטובים ביותר ובקיום משחקי אימון מול יריבות מאירופה על מנת להמשיך ולהכשיר שחקנים ברמה הגבוהה ביותר לקבוצה הבוגרת של המועדון".