נוער - ליגת האלופות: מהפך בקצף

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 28/11/2015 17:49:32

מאת: יצחק הברמן - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

החניכים של איתי מרדכי, אירחו בקצף את בית"ר טוברוק החזקה למפגש פסגה מסקרן. הירוקים הגיעו מהמקום הראשון בליגה ולאחר ניצחון 3:1 מרשים ברעננה. מנגד, הצהובים של גיל פישל הגיעו מהמקום ה-5. 

המחצית הראשונה נפתחה בקצב איטי ואף אחת מהקבוצות לא הצליחה להגיע למצבי הבקעה. בדקה 25', הגיעה ההזדמנות הראשונה של מכבי "שמואל" חיפה כאשר עמית זנטי נגח לקורה. בדקה ה-30', כדור קרן של האורחים מצא את ראשו של ירין פרץ, שמתוך הרחבה נגח היטב והכניע את רועי פוקס. הירוקים ניסו לחזור למשחק אך היתרון של בית"ר טוברוק נשמר עד למחצית. 

איתי מרדכי. המאמן העיר את חניכיו בהפסקה. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מחדר ההלבשה עלו החניכים של איתי מרדכי למחצית השנייה במטרה אחת, מהפך! כבר בדקה ה-49', כדור רוחב של פיטר אליאס הגיע לאיתן וולבלום שמתוך הרחבה לא התבלבל והכניע את שוערה של הקבוצה האורחת. הירוקים לא נרגעו והמשיכו לחפש את הרשת, בדקה ה-65', מבצע אישי מרשים של מוחמד עוואד הסתיים ברשת של בית"ר טוברוק. עוואד המשיך להרשים ובדקה ה-73', כדור קרן של ים כהן הגיע לחלוץ הירוק שבבעיטת יעף יפיפיה מצא את הרשת וקבע 1:3 מרשים. בדקות הסיום מצא המחליף, גל קתבי את הרשת בבעיטת עונשין מ-11 מטרים וקבע את תוצאת המשחק, 1:4 מרשים לזכות מרדכי וחניכיו.

הרכב: רועי פוקס, פיטר אליאס, שי בן-דוד, עופרי ארד, יונתן לוי, איתן וולבלום, ים כהן, ערן ביטון, מיכאל בן-ברוך, עמית זנטי ומוחמד עוואד.