נוער - ליגת העל: מכבי חיפה חזרה עם ניצחון מסכנין

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 07/05/2016 20:35:27

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

מכבי "שמואל" חיפה הבטיחה באופן רשמי את האליפות במחזור הקודם עם ניצחו חוץ נאה על אשדוד והגיעה להתמודדות היום עם התואר הראוי לה בעקבות העונה המופלאה. מאמן הקבוצה, איתי מרדכי, החליט לבצע שישה שינויים בהרכב הפותח בהשוואה לזה שפתח במשחק הגביע באמצע השבוע כאשר עידן רובינוב, יונתן לוי, דניאל טוויזר, סהר דבח, ליעד מרדכי ומוחמד עוואד זכו למקום ב-11 הפותחים. 


המחצית הראשונה התנהלה ברובה במרכז המגרש והאירוע הבולט היחיד שהתרחש במהלך 45 הדקות הראשונות היה השער המצוין של ערן ביטון שנכבש דקותיים לפני השריקה של השופט למחצית. מלך שערי הליגה, מוחמד עוואד הכניס כדור עומק פנטסטי שמצא את הקפטן הירוק שעבר את השוער ומול רשת חשופה גלגל פנימה וכאמור קבע 0:1 ירוק. 


המחצית השנייה כבר הייתה קצבית יותר ונרשמו מספר אירועים מסוכים. זה החל מצוין עבור הירוקים כאשר ערן ביטון ומוחמד עוואד החליפו תפקידים, הפעם ביטון היה מבשל ועוואד הכובש. הקפטן מצא בכדור חכם את עוואד שמול השוער לא התבלבל ובהקפצה אלגנטית קבע 0:2 לחיפה. בדקה 50', בעיטה של רביע אבו יונס נהדפה מקו השער ע"י עופרי ארד. חמש דקות לאחר מכן, כדור רוחב של האורחים הגיע לאוסמה חלילה שמול רובינוב גלגל פנימה וצימק את התוצאה.  בדקה 62', הזדמנות לאורחים להשוות, אמיר חלילה השתחרר נפלא, מצא את אוסמה חלילה שבעט החוצה ופספס הזדמנות להשלים צמד. דקה 64', הקצב המשיך להיות גבוה, מוחמד עוואד העביר לעמית זנטי בכדור עומק, אך מתוך הרחבה עמית פספס הזדמנות לקבוע את השלישי של הירוקים. בדקה 75', טעות בהגנה הירוקה השאירה את רביע אבו יונס מול רובינוב אך גלישה אמיצה של עופרי ארד מנעה שוויון מהאורחים. עד לסיום, התוצאה נשמרה והבחורים של איתי מרדכי חגגו ניצחון נוסף.  


 

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: עידן רובינוב, פיטר אליאס, יונתן לוי, עופרי ארד, יהב גורפינקל, דניאל טוויזר, סהר דבח, ערן ביטון, ליעד מרדכי, ווליד דרוויש ומוחמד עוואד.

כן שותפו: עמית זנטי, גל קתבי, מוחמד אבו-פאני, איתן וולבלום ואיאס עראף.