נוער - ליגת העל: הפועל רעננה ניצחה את מכבי ת"א ברמלה

מתוך: הבלוג של מכבי ת
על ידי: מכבי תל אביב 1
פורסם ב: 01/10/2016 17:57:23

מאת: אסף שמש - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א

כשהיא עם רצף של שתי תוצאות ניצחון, מכבי 'שחר' חזרה לרמלה כשהיא מארחת את הפועל רעננה. גיא צרפתי ביצע שינוי אחד כאשר הכניס את עדן קארצב ל-11 הפותחים במקומו של שי גולן שנפצע בשבוע שעבר. רעננה התייצבה למשחק עם מאזן זהה לזה של מכבי, עם שני ניצחונות והפסד אחד.


הצהובים פתחו טוב את המחצית הראשונה כשהם שולטים בקצב המשחק, אך מתקשים לייצר מצבים ליד השער. בדקה ה-34, הצליחה מכבי להגיע למצב נהדר שתורגם לשער. עדן קארצב התנהל עם הכדור ומאגף שמאל העביר כדור חכם מעבר להגנה, שם חיכה אור דסה. חלוץ הכנף הצעיר לא התבלבל, וירה את הכדור לפינת השער. 0:1 למכבי, יתרון שנשמר עד תום המחצית הראשונה.


גיא צרפתי שלח את אותם אחד עשר בחורים אל החצי השני, שהתנהל בשליטה שווה של הכדור בין מכבי לרעננה. הצהובים ספגו שער בדקה ה-56 לאחר שיובל טיטלמן האורח בעט כדור מחוץ לרחבה שהוסט על ידי שחקן הגנה, וחדר לשער. 1:1 ברמלה. חמש דקות לסיום, הצהובים חטפו מכה נוספת. כדור חופשי מ-30 מטרים הורם לרחבה של מכבי, שם חיכה גיל כהן לכדור ונגח אותו פנימה. 2:1 למכבי שנקלעת לפיגור שנשמר עד לסיום. גיא צרפתי עם הפסד ראשון העונה, ושני של הצהובים מתחילת העונה.