נוער - ליגת העל: מכבי ת"א בעוד "מחווה" לדרום

מתוך: הבלוג של מכבי ת
על ידי: מכבי תל אביב 1
פורסם ב: 12/11/2016 20:41:31

מאת: אסף שמש - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א

הצהובים פתחו בצורה אגרסיבית מאוד את החצי הראשון, וקיבלו את שכרם כבר חמש דקות משריקת הפתיחה. רון זמיר שעלה לראשונה העונה בהרכב מצא בכדור חכם את אור דסה, שעצר בצורה נכונה את הכדור ומקרוב הכניע את רוי בייגל, שוערה של אשדוד.


מכבי נראתה מצוין בדקות הפתיחה, כשהיא מכתיבה את הקצב. בדקה ה-15 הצהובים ביצעו מהלך נהדר שהעלה אותם שוב על לוח התוצאות. עמית רוזנבוים חטף כדור במרכז המגרש, הזין את אור דסה עם כדור בין שני שחקנים. חלוץ הכנף בנגיעה העביר לאילון אלמוג שבעט את הכדור בין רגליו של השוער, ולתוך השער של אשדוד. 0:2 למכבי. לאחר השער השני המשחק נרגע, והתוצאה נשמרה עד לשריקת הסיום של החצי הראשון.


שתי הקבוצות עלו ללא חילופים לחצי השני. בניגוד תחילת המשחק, הצהובים לא הצליחו לתרגם את השליטה בכדור לכדי הגעה למצבים, ורק בדקה ה-60 צ'יפ נהדר של תומר אלטמן מצא את רון זמיר שהמשיך בנגיעה, אך הכדור שלו נעצר במשקוף. דקה לאחר מכן אלטמן ניסה להכניע את השוער בעצמו, אך הבעיטה החזקה שלו מ-20 מטרים נהדפה על ידי השוער.


השער השלישי של הצהובים הגיע במהלך נהדר, כשאילון אלמוג פרץ מחצי המגרש לעבר הרחבה, העביר רוחב לדסה שעבר שחקן אחד ויישר כדור נוסף, עליו השתלט מחמוד עוויסאת שנכנס כמה דקות לפני כן, וכבש מקרוב. 0:3 לצהובים.גיא צרפתי שיתף גם את עדן קארצב, גיא שטח, פרינס תומאס ובר גלילי, במשחק שנגמר בתוצאה 0:3 למכבי. בשבוע הבא תתארח מכבי אצל הפועל באר שבע במחזור ה-9 של ליגת העל לנוער.